Останні туристичні новини

За молодих виконавців взялася Respublica FEST

 

З 10 січня по 28 лютого 2017 року на офіційних сторінках фестивалю відкритий прийом заявок для виступу на фестивалі у вересні 2017-го. Після цього, навесні серед всіх бажаючих шляхом голосування прихильників буде обрано 7 фіналістів.

Далі...

Фестиваль колядок, пасторалок триває у Польщі

 

Сьогодні, 12 січня, у місті Бендзин Сілезького воєводства почалися фінальні виступи учасників 23-го Міжнародного фестивалю колядок та пасторалок ім. ксьондза Казімєжа Шварлика.

Далі...

Арктика очима білого ведмедя. ВІДЕО

 

У мережі неймовірної популярності набирає відео, на якому показали будні білого ведмедя. Камеру до тварини прикріпили американські вчені. За словами авторів ідеї, головною метою дослідження було показати характерну поведінку тварин в Арктиці під час танення криги.

Далі...

"Розмаїті самоцвіти" відбудуться у Львові

 

9 - 10 січня у Львовівському драматичному театрі імені Лесі Українки відбудеться IV Всеукраїнський багатожанровий мистецький фестиваль-конкурс "Розмаїті Самоцвіти".

Далі...

До В'єтнаму перебрався фестиваль КаZантип

 

Популярний фестиваль "КаZантип", що раніше проводився поблизу Євпаторії, Крим, змінив назву та місце розташування.

Далі...

Львів: Фестиваль "Українська коляда" 2017

 

13 по 15 січня у Львові, в міському палаці культури імені Гната Хоткевича проходитиме Всеукраїнський фестиваль "Українська коляда 2017".

Далі...

Живі статуї та міми приїдуть до Харкова

 

У Харкові пройде Всеукраїнський фестиваль вуличного мистецтва. За відомостями організаторів, Всеукраїнський фестиваль вуличного мистецтва відкриється в Харкові 6 січня о 16:00.

Далі...

Фестиваль вертепів відбудеться у Чернівцях

 

8 січня у Чернівцях вiдбудеться феcтиваль вертепів. Захід пpoйде в Успенському Соборі (вул. Руська 28) з iніцiaтиви молoдіжної коміciї Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ та зa підтpимки Букoвинcького вікapiaту єпapхії.

Далі...

Винний фестиваль "Червене вино": Програма

 

З 11 до 15 січня в Мукачеві проводитимуть найбільший винний винний фестиваль "Червене вино".

Далі...

В Китаї відкрилося крижане місто

 

У Китаї відкрився найбільший у світі фестиваль льоду. У Харбіні звели казкове місто. Воно - немов скляне. З крижаними вулицями, гірками та будівлями. А ввечері тут вмикають тисячі вогнів! Фестиваль заснували ще 17 років тому, і відтоді він шалено популярний.

Далі...
« 1 2 3 4 5 ... 56 57 »