Останні туристичні новини

Таїланд дасть туристам мультивізи на півроку

 

Влада Таїланду схвалили введення багаторазових шестимісячних віз для туристів, повідомляє Bangkok Post. Піврічна віза коштуватиме п'ять тисяч бат (близько 142 долара). Як зазначає видання, разовий в'їзд в країну обходиться мандрівникам в тисячу таїландських бат.

Далі...

Рахів кличе на фестиваль "Гуцульська бриндзя"

 

Фестиваль "Гуцульська бриндзя" започатковано у 2001 році. Він є "візитівкою" Рахівщини і однією з найяскравіших сторінок його культурно-мистецького життя, на яку чекають цілий рік.

Далі...

Uzbekistan Airways буде зважувати пасажирів

 

Авіакомпанія Uzbekistan Airways (Узбекистон Хаво Йулларі) почала зважувати своїх пасажирів перед посадкою в літак для визначення середньої ваги мандрівника разом з ручною поклажею. Про це повідомляється на офіційному сайті перевізника. Ця процедура введена відповідно до вимог Міжнародної асоціації повітряного транспорту, які наказують регулярно проводити передпольотні контрольні зважування пасажирів і ручної поклажі для забезпечення безпеки польотів.

Далі...

Вакансія "туриста" відкрита у Франції

 

Французький стартап Loisirs Encheres шукає співробітника для анонімного тестування різних туристичних програм. Таким чином компанія розраховує отримати об'єктивну оцінку пропонованого продукту. Контракт планується укласти на чотири місяці.

Далі...

Туристи вийшли з тайги завдяки хресному ходу

 

Туристи, яких визволили з тайги учасники дев'ятого хресного ходу "Слідами місіонерів Алтайських", розповіли подробиці чудесного порятунку. Як виявилося, вони не тільки повернулися до цивілізації, але й знайшли віру. Дар'я Швецова, Віктор Григор'єв і Олексій Мейштас познайомилися за три тижні до походу.

Далі...

Японія припинила роботу єдиного порому з Росією

 

На тлі нового загострення відносин Російської Федерації та Японії через візит російського прем'єра Дмитра Медведєва на курильський острів Ітуруп японська компанія припинила роботу єдиної поромної переправи між країнами - порт Вакканай (Хоккайдо) - порт Корсаков (Сахалін).

Далі...

Триває фестиваль "Музика в старому Львові"

 

Резонансною подією серпня стане Міжнародний фестиваль "Музика у старомуЛьвові" та "Музика у Cтарому Кракові" як спільний міст дружби між Львовом і Краковом.  Другий для львів’ян та ювілейний 40-й фестиваль для Кракова запросить цього року понад 20 яскравих виконавців з України та Польщі.

Далі...

Как правильно отдыхать во время отпуска

 

Отпуск – это тот период времени, которого мы с огромным желанием ждём целый год. От отпуска зависит наша стремительность к работе, самочувствие и дальнейший успех. Как показала практика, во время отпуска отдыхать тоже нужно уметь. Особенно нужно знать, как правильно организовать своё свободное время.

Далі...

Как застраховать недвижимость от пожара

 

Люди всегда стараются сделать свое жилье идеальным, для этого вкладываются большие средства в ремонт и коммуникации. Часто покупается дорогая мебель и техника, которые делают наше пребывание в доме комфортным. Создавая уютное гнёздышко и одновременно крепость, которая может защитить в любой момент, мало кто задумывается о несчастных случаях, какие могут случиться с жильем.

Далі...

Освещение приусадебного участка

 

От грамотно выбранного освещения зависит как внешний вид, так и безопасность всего приусадебного участка. Для этого имеется множество осветительных приборов, которые широко используются в ландшафтном дизайне.

Далі...
« 1 2 ... 54 55 56 57 58 ... 61 62 »