Останні туристичні новини

Фестиваль Параджанова у Львові

Фест імені відомого кінорежисера другий рік поспіль організовуватимуть на Левандівці. Львів’ян запрошують відвідати різноманітні мистецькі заходи, які триватимуть з 20-го по 27-ме серпня.

Далі...

Деталі фестивалю на горі Томнатик

 

26-го серпня на горі Томнатик проведуть фестиваль"Любіть Буковину, бо вона того варта!".

Далі...

Славутич: Перший фестиваль CHERNOBYLING

30 серпня – 1 вересня у Славутичі відбудеться перший мультидисциплінарний фестиваль CHERNOBYLING, що об’єднає небайдужих з усього світу до історії Зони відчуження.

Далі...

Фестиваль "Музика в старому Львові та Кракові"

 

"З 13 до 29 серпня львів’ян та гостей міста очікує насичена концертна програма за участю виконавців з різних міст України та Польщі, а також – з Північної Ірландії та США. Фестивальні події відбуватимуться паралельно з 42-м святом музики в Кракові, куди завітають українські колективи і солісти".

Далі...

Міжнародний фестиваль “Меди Прикарпаття – 2017”

Івано-Франківськ – місто незвичайних фестивалів. 22-23 липня в нас відбудеться 1-й Міжнародний фестиваль “Меди Прикарпаття – 2017”.

Далі...

Фестиваль європейського кіно у Кропивницькому

22 червня в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д.І.Чижевського стартує Фестиваль Європейського Кіно. Проект реалізовується за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.

Далі...

Черкаси: Оpen-air фестиваль "ГайдаFest"

У Черкасах 24-25 червня відбудеться дводенний open-air фестиваль "ГайдаFest". Про це повідомили у спільноті "Типові Черкаси".

Далі...

Літні фестивалі Івано-Франківська: анонс

На початку червня на площі Ринок відбудеться Всеукраїнський конкурс дитячої популярної музики "Карпатські соловейки".

Далі...

CNN: Найкращі міста України туристам

Політичні, територіальні та економічні труднощі України не сприяють поліпшенню іміджу цієї колишньої радянської республіки, якій складно відшукати свою індивідуальність, відчуваючи вплив Росії і Західної Європи.

Далі...

Київ: Короткометражні фільми "KieVino"

9-10 червня відбудеться Міжнародний фестиваль короткометражних фільмів KieVino Film Festival. Фестиваль розпочав свою роботу ще у жовтні 2016 року, пропонуючи на своєму сайті статті українських та іноземних режисерів, акторів, продюсерів та всіх причетних до створення кіно.

Далі...
« 1 2 3 4 ... 43 44 »