Останні туристичні новини

Черкащина: посол Індії хоче знімати індійські фільми

 

Після зйомок в область може збільшитися потік туристів. Індійський посол вперше на Черкащині, проте вже встиг помітити, що вона є серцем України.

Далі...

Подорож довкола Місяця: Маск відправить туристів

 

Компанія SpaceX Ілона Маска оголосила про свої плани відправити у кінці 2018 року в тижневий політ навколо Місяця двох туристів. Про це повідомляє офіційний сайт компанії.

Далі...

Подорож "потяга майбутнього" від SpaceX

 

Компанія SpaceX представила панорамне відео поїздки всередині вакуумної труби Hyperloop. Подорож "поїзда майбутнього" виклали на канал компанії в YouTube.

Далі...

Подорож крізь центр Землі змоделювали вчені

 

Політ з однієї точки Землі у протилежну на Boeing 747 займає 22 години. Людство вже неодноразово задумувалося над тим, як скоротити час подорожей, і задавалося питанням, що буде, якщо пробурити Землю.

Далі...

Арктика очима білого ведмедя. ВІДЕО

 

У мережі неймовірної популярності набирає відео, на якому показали будні білого ведмедя. Камеру до тварини прикріпили американські вчені. За словами авторів ідеї, головною метою дослідження було показати характерну поведінку тварин в Арктиці під час танення криги.

Далі...

Майбутнє туризму визначають 5 факторів

 

Штучний інтелект, віртуальна реальність і мобільні технології змінюють не тільки запити мандрівників, але й туристичну сферу в цілому. Лондонська школа економіки і політичних наук опублікувала доповідь "Дистрибуція туристичних послуг: світу, яким ми його знаємо, більше немає?"

Далі...

Активніше розвивається ІТ в сфері туризму

 

Amadeus IT Group зробить подорожі ще більш простішими і мобільнішими. Про це розповів директор "Амадеус Україна" Олексій Муровцев після Міжнародного з'їзду представників індустрії гостинності в Саламанці (Іспанія).

Далі...

Лідерами круїзного туризму стали Канарські острови

 

Пасажиропотік на Канарські острови, через круїзи, виріс до рекордних 2 млн круїзних туристів. Стрімкий ріст попиту на круїзи та привабливість природи Канарських островів стали запорукою того, що 2016 рік став рекордним для архіпелагу островів: вперше за десятилітній період зріс пасажиропотік у два рази.

Далі...

Туризм в Україні розвиватиме Google

 

Як повідомляє директор Департаменту туризму і курортів КМУ Іван Ліптуга, в Києві 26 жовтня відбулася зустріч з директором Google з питань політики та зв'язків з органами державної влади в регіонах Європи, Близького Сходу і Африки - Дороном Авні.

Далі...

Знімок останків схожої на Сонце зірки зробив "Хаббл"

 

У центрі планетарної туманності розташовується один з найгарячіших білих карликів. Вчені за допомогою телескопа "Хаббл" отримали знімок планетарної туманності NGC 2440, яка утворилася в результаті вибуху зірки, схожої на Сонце.

Далі...
« 1 2 3 4 ... 6 7 »