Останні туристичні новини

Випробування космічного корабля для туристів

 

Це перші льотні випробування після краху суборбітального корабля в 2014 році. Космічний суборбітальний корабель VSS Unity вперше піднявся в повітря. Про це повідомляється на сайті аерокосмічної компанії Virgin Galactic, відомої своїми планами щодо організації щодо доступних туристичних суборбітальних космічних польотів.

Далі...

"Прихований континент" виявили під Антарктидою

 

Дослідники поки що не збираються заявляти про відкриття восьмого континенту, але не сумніваються - зараз саме той час для вивчення "льодовикового континенту". Останнє невелике дослідження виявило підльодовикове озеро, яке знаходилося на глибині 800 метрів під крижаним покривом на заході Антарктиди.

Далі...

Літак для пересування по Марсу створили українці

 

26 травня український проект "Марс Хоппер" переміг в номінації "Вибір людей" на всесвітньому конкурсі від НАСА (космічне відомство США). Розроблений командою київських вчених літак може рухатися по поверхні планети Марс.

Далі...

Змінити вісь Землі може танення льодовиків - Nasa

 

Фахівці з космічного агентства NASA встановили, що глобальне потепління і танення льодовиків можуть впливати на обертання Землі навколо власної осі. В результаті цього може змінитися кут нахилу нашої планети. Вчені в процесі вивчення даного питання прийшли до висновків, що через танення полярних льодовиків може перерозподілитися вага Землі, що змінить нахил нашої планети відносно осі обертання.

Далі...

Марс стане нашим новим будинком - Хокінг

 

Планета Марс в найближчі 100 років стане нашим новим будинком. Про це розповів один з найавторитетніших учених сучасності Стівен Хокінг. В останні роки астрофізики ретельно вивчають Марс, і недавні знахідки підтвердили, що життя на цій планеті, швидше за все, існувало.

Далі...

За сонячним затемненням спостерігали земляни

 

Земляни спостерігали неймовірне по красі видовище - сонячне затемнення. Місяць повністю закрив диск Сонця. Це явище відносно рідкісне і трапляється раз на рік. Повне затемнення могли спостерігати без будь-яких спеціальних пристроїв жителі 45 населених пунктів Індонезії, а також Мікронезії і Маршаллових островів.

Далі...

Наш Всесвіт міг існувати вічно - дослідники

 

Команда дослідників з Єгипту і Канади представила нову наукову модель, згідно з якою Всесвіт міг існувати вічно. Модель також може пояснити виникнення темної матерії та темної енергії. Вік Всесвіту, відповідно до загальної теорії відносності, становить 13,8 мільярда років. На початку все, що існує зараз, як вважається, займало одну нескінченно щільну точку.

Далі...

Електростанція в формі Міккі Мауса з'явилася у світі

 

Енергетично компанія Duke Energy Florida побудувала ферму зі збору сонячної енергії, силует якої стовідсотково збігається з формою голови Міккі Мауса. Ферма буде обслуговувати потужності корпорації Disney в Орландо (Флорида). Загальна площа ферми - приблизно 8 гектарів. На них розташувалися 48 000 сонячних панелей. Ферма буде обслуговувати Disney World і район Reedy Creek Improvement District.

Далі...

Відень - найкраще місто світу за рівнем життя

 

Столицю Австрії визнано найкращим містом світу за рівнем життя, Київ посів 176 місце. Такі дані надала консалтингова компанія Mercer, яка опублікувала рейтинг найкращих для проживання міст світу. При складанні рейтингу фахівці Mercer брали до уваги 39 різних факторів, що впливають на життя людини.

Далі...

Клімат Землі врятує помірний апетит людини - вчені

 

Шведські вчені заявили, що скорочення споживання людиною яловичини, молока і сиру може скоротити навантаження на клімат Землі. "У Швеції споживання сиру та інших молочних продуктів є одним з найвищих в світі, що впливає на клімат більш ніж в два рази в порівнянні зі споживанням свинини і курячого м'яса", - заявив один з авторів дослідження Стефан Вірсеніус.

Далі...
« 1 2 3 4 5 6 7 »