Останні туристичні новини

Змінити вісь Землі може танення льодовиків - Nasa

 

Фахівці з космічного агентства NASA встановили, що глобальне потепління і танення льодовиків можуть впливати на обертання Землі навколо власної осі. В результаті цього може змінитися кут нахилу нашої планети. Вчені в процесі вивчення даного питання прийшли до висновків, що через танення полярних льодовиків може перерозподілитися вага Землі, що змінить нахил нашої планети відносно осі обертання.

Далі...

Марс стане нашим новим будинком - Хокінг

 

Планета Марс в найближчі 100 років стане нашим новим будинком. Про це розповів один з найавторитетніших учених сучасності Стівен Хокінг. В останні роки астрофізики ретельно вивчають Марс, і недавні знахідки підтвердили, що життя на цій планеті, швидше за все, існувало.

Далі...

За сонячним затемненням спостерігали земляни

 

Земляни спостерігали неймовірне по красі видовище - сонячне затемнення. Місяць повністю закрив диск Сонця. Це явище відносно рідкісне і трапляється раз на рік. Повне затемнення могли спостерігати без будь-яких спеціальних пристроїв жителі 45 населених пунктів Індонезії, а також Мікронезії і Маршаллових островів.

Далі...

Наш Всесвіт міг існувати вічно - дослідники

 

Команда дослідників з Єгипту і Канади представила нову наукову модель, згідно з якою Всесвіт міг існувати вічно. Модель також може пояснити виникнення темної матерії та темної енергії. Вік Всесвіту, відповідно до загальної теорії відносності, становить 13,8 мільярда років. На початку все, що існує зараз, як вважається, займало одну нескінченно щільну точку.

Далі...

Електростанція в формі Міккі Мауса з'явилася у світі

 

Енергетично компанія Duke Energy Florida побудувала ферму зі збору сонячної енергії, силует якої стовідсотково збігається з формою голови Міккі Мауса. Ферма буде обслуговувати потужності корпорації Disney в Орландо (Флорида). Загальна площа ферми - приблизно 8 гектарів. На них розташувалися 48 000 сонячних панелей. Ферма буде обслуговувати Disney World і район Reedy Creek Improvement District.

Далі...

Відень - найкраще місто світу за рівнем життя

 

Столицю Австрії визнано найкращим містом світу за рівнем життя, Київ посів 176 місце. Такі дані надала консалтингова компанія Mercer, яка опублікувала рейтинг найкращих для проживання міст світу. При складанні рейтингу фахівці Mercer брали до уваги 39 різних факторів, що впливають на життя людини.

Далі...

Клімат Землі врятує помірний апетит людини - вчені

 

Шведські вчені заявили, що скорочення споживання людиною яловичини, молока і сиру може скоротити навантаження на клімат Землі. "У Швеції споживання сиру та інших молочних продуктів є одним з найвищих в світі, що впливає на клімат більш ніж в два рази в порівнянні зі споживанням свинини і курячого м'яса", - заявив один з авторів дослідження Стефан Вірсеніус.

Далі...

Virgin Galactic: новий космічний корабель для туристів

 

Американська компанія Virgin Galactic представила новий пілотований космічний корабель для туристичних польотів серії SpaceShipTwo. Новий корабель здатний доставляти на навколоземну орбіту за один політ двох пілотів і до шести космічних туристів. Очікується, що в космосі вони зможуть перебувати в невагомості до трьох хвилин.

Далі...

Де потрібно обмежити потік туристів: СПИСОК

 

Так оглядачі британської The Telegraph склали список з 20 місць, де слід скоротити потік туристів. На першому місці - Гранд-базар у Стамбулі, його відвідують 91 млн осіб на рік. Це величезна територія, на якій, крім власне торговельних лотків, розташовані ресторани, мечеті, житлові приміщення і навіть цвинтарі.

Далі...

Морські равлики літають, як метелики - біологи

 

У холодних водах Антарктики і Арктики живуть незвичайні молюски, яких в науці називають "морськими метеликами". Американським фахівцям в ході спостереження за поведінкою морських равликів у воді вдалося з'ясувати, що вони буквально літають під водою, як звичайні комахи в повітрі.

Далі...
« 1 2 3 4 5 6 7 »