Главная » 2018 » Листопад » 6 » Житло в Чилі: що можна знайти
09:22
Житло в Чилі: що можна знайти

Житло в Чилі: що можна знайти і які ціни

У Чилі ви знайдете найрізноманітніші варіанти розміщення, розраховані на будь-який бюджет. Скромні турбази та наметові табори розкидані по всій країні, а відокремлені курорти в мальовничих місцях числяться серед найкращих в світі.

Кількість туристів, що приїжджають в країну, постійно збільшується, а разом з цим збільшується і кількість місць розміщення. В цілому стандарти обслуговування і розміщення в Чилі набагато вищі, ніж в інших країнах Латинської Америки.

За межами Сантьяго і головних туристичних зон готелю того ж класу набагато дешевше, ніж в Європі і Північній Америці, але дорожче, ніж в решті Латинській Америці. Так, наприклад, чистий, але стандартний номер з гарячою водою і кабельним телебаченням в готелі середнього класу в хорошому районі великого міста в пік туристичного сезону може коштувати від 30 до 70 доларів в день. А такий же номер в сільській місцевості обійдеться вже в 25 доларів в день.

Ціни в значній мірі залежать від сезону, особливо в Патагонії, коли в низький сезон гостей дуже мало і більшість готелів стоять напівпорожніми. У цьому випадку ціни можуть знизитися на 50%. У більшості готелів вищого класу до рахунку потрібно додати 19% податку на додану вартість, але якщо ви розраховуєтесь доларами США, з вас, можливо, не стануть утримувати податок.

Іноді сума податку вже включена в рахунок. Кредитні карти приймають в більшості готелів середнього і вищого класу, тоді як турбази, готелі виду "нічліг і сніданок" і дешеві хостели наполягають на розрахунку готівкою.

Категория: Мандри Південною Америкою | Просмотров: 573 | Добавил: Turyst | Теги: Чилі, житло, ціна | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]