“ГайдаFest” планують провести в Черкасах

Ініціатива черкаських активістів набрала півтори тисячі голосів від містян, – інформують на офіційному порталі Черкаської ОДА. На початку лютого співорганізатор фестивалю “ГайдаFest” Анастасія Білецька розмістила на сайті петицію, в якій просила владу посприяти проведенню заходу, що неодмінно стане родзинкою Черкас.

Необхідну кількість голосів петиція набрала менше, ніж за тиждень. Схвальні відгуки організатори отримали не лише від черкащан, а й від мешканців інших областей. Багато хто вже давно шукав приводу завітати до нашого міста.

– Кожен з нас справді чекав, що ідея проведення “ГайдаFest’у” зацікавить передусім черкащан, а вже й потім мешканців інших областей, – коментує Анастасія. – Однак про таку підтримку ми точно не думали! Організацій комітет приємно вражений такою активністю. Саме це дає стимул працювати далі якомога активніше і серйозніше.

“ГайдаFest” планують провести 23 – 24 липня в Долині троянд. Зараз організатори активно працюють над наповненням двох фестивальних днів. На офіційних сторінках у соціальних мережах оголошений початок набору учасників фестивалю. Усі охочі можуть заповнити анкету, а організатори обіцяють її розглянути.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *