Як тільки стане безпечно: Ryanair відкриє 75 маршрутів з ЄС до України

Ryanair відкриє 75 маршрутів з ЄС до України

Найбільша в Європі лоукост-авіакомпанія Ryanair планує відкрити 75 маршрутів з Європи до України протягом восьми тижнів після того, як повітряний простір буде оголошено безпечним. Про це йдеться у повідомленні міжнародного аеропорту “Бориспіль” за підсумками зустрічі з керівництвом Ryanair.

“Лоукостер Ryanair має намір залучити значні кошти в Україну та очолити відновлення українського ринку авіаперевезень, інвестувавши близько 3 мільярдів доларів і розмістивши до 30 нових літаків Boeing MAX у 3-х основних аеропортах України – в Києві, Львові та Одесі. Ryanair планує відкрити 75 маршрутів з Європи до України протягом восьми тижнів після того, як повітряний простір буде оголошено безпечним”, – йдеться в повідомленні.

Згідно з повідомленням Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури, Ryanair також хотіла б відкрити щоденні внутрішні рейси між Києвом, Львовом і Одесою, щойно ці аеропорти зможуть їх обслуговувати.

При цьому загалом, протягом перших 12 місяців після повернення, Ryanair готова запропонувати понад 5 мільйонів місць до та з України та в межах країни.

Україна закрила повітряний простір 24 лютого 2022 року через повномасштабне вторгнення росії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *