Як у Дніпропетровську відсвяткували День міста 2015

У Дніпропетровську на День міста з’їли 120 літрів борщу та спекли гігантську пампушку – три з половиною метри в діаметрі вагою 160 кілограмів.

“Традиційним для нашого міста вже стала реєстрація різноманітних рекордів. Цього року вирішили зробити акцент саме на українській кухні. Взагалі-то вже другий рік поспіль відзначаємо день народження нашого Дніпропетровська у дуже вузькому, “сімейному” колі. Зважаючи на події, які відбуваються у нашій країні, не запрошуємо відомих зірок та відмовились від салютів”, – сказала заступник міського голови Дніпропетровська Ірина Зайцева.

Гігантську пампушку спекли на хлібозаводі №11 у Новомосковську, вона складається з понад 3 тисяч маленьких пампушок. Рекорд занесено до Національного реєстру рекордів. Після цього її, звісно, з’їли разом з наваристим борщем.

Цього року жителів та гостей міста розважали місцеві колективи. Працювало одночасно п’ять сцен.

На площі Героїв Майдану дніпропетровці малювали портрет міста, де кожен бажаючий міг долучитися до процесу. Також проходила виставка робіт художників.

У парку Шевченка своїми ароматами приваблювала виставка кави, де на величезних панно розміром 4,5 на 6,5 метрів кавовими зернами був викладений Герб України та герб Дніпропетровська.

На Набережній проходив фестиваль пісочної анімації, парад оркестрів, виставки, серед яких і “Волонтерський воєнпром”.

12 вересня Дніпропетровськ відзначив 239-у річницю міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *