Про нас і проект
NaVlasniOchi: Земля

Ми - Оленка та Ілько. Сімейна пара:

Оленка та Ілько. Світлина Таміли Івасюк

Якщо говорити про нас, то варто відмітити, що ми - звичайні вільні українці, які покладаються лишень на власні сили і завжди відкриті для світу та нових вражень. Ми прагнемо радості від життя, насолоди від кожної митті, яку Бог дає нам прожити на Землі.

Саме тому ми завжди прагнемо руху - Україною чи світом. Сьогодні ми живемо в Києві, а завтра вже вливаємося в повільний і спокійний ритм життя гірського Закарпаття, післязавтра ви легко можете зустріти нас на гамірних туристичних вулицях Львова чи стадіонах нашої України - бо ми палкі вболівальники. Але Земля нас манить, а тому кажемо Україні: "до побачення!" і в дорогу... Польща й Таїланд, Грузія та Хорватія, Туреччина та Кіпр і Аргентина, а також... чекають на нас. А про наші враження дізнавайтеся на NaVlasniOchi: Земля

З повагою, Ілля Абель і Олена Мазур

NaVlasniOchi.com: Земля

Чому ми варті уваги?

 • 1.
  Яскраві світлини

  На ресурсі "NaVlasniOchi: Земля" вам завжди доступні реальні фотографії з різних куточків нашої планети. Тут ви зможете насолодитися, як красою рідної України, так й інших куточків нашої Землі. Проте ми не робимо акцент на красі, ми показуємо світ у світлинах, таким яким він є насправді. Не завжди привітний і гарний, проте зажди - щирий і живий. На наших фотографія Земля завжди така, якою вона є насправді - без "фотошопу" та цензури.

 • 2.
  Пізнавальні блоґи

  У блоґах порталу NaVlasniOchi.com ми прагнемо не тільки ділитися враженнями від побаченого, але також донести до читачів цікаву та корисну інформацію. Наприклад, як вигідно забронювати авіаквиток чи швидко купити білет на поїзд (автобус), що доставить вас до пункту призначення. Також читаючи наші блоґи ви зможете довідатися, як і де отримати візу, де на вигідних умовах забронювати номер в готелі чи інше житло на необхідний термін в будь-якому куточку Землі.

 • 3.
  Останні туристичні новини та пізнавальні статті різними мовами

  Світ насичений подіями, а ми - сучасні люди, прагнемо споживати і аналізувати якомога більше інформації, яка може бути нам в нагоді. Саме таку корисну всім нам інформацію ви завжди зможете знайти в постійних рубриках порталу NaVlasniOchi.com - "Новини" та "Пізнавальні статті"

Світлини України

Тунель кохання селища Клевань у Рівненському районі Рівненської області
Яворин. Урочище Розтоки поблизу с. Липа Долинського району Прикарпаття
Національний дендрологічний парк Софіївка, північна частина міста Умань Черкаської області
Долина нарцисів, місто Хуст, Закарпаття
Узбережжя Чорного моря, Крим
Гори Карпати, Воловець, Закарпатська область

Зверніть увагу:

Ми народилися для справжнього щастя і мандруємо до нього, а наше життя - шлях, що тече, як річка...

український прозаїк та поет

1722 - 1794 роки

Григорій Савич Сковорода

Більше тебе не буде. Завтра на цій землі Інші ходитимуть люди, Інші кохатимуть люди — Добрі, ласкаві й злі.

Сьогодні усе для тебе — Озера, гаї, степи. І жити спішити треба, Кохати спішити треба — Гляди ж не проспи!

Василь Симоненко

Щастя ніколи довго не триває. Щастя все — день, година, одна хвилина...

Із драми Івана Яковича Франка "Украдене щастя"

1856 - 1916 роки

Іван Франко

І все на світі треба пережити. І кожен фініш - це, по суті, старт. І наперед не треба ворожити, і за минулим плакати не варт.

українська письменниця-шістдесятниця, поетеса

Ліна Костенко