Івано-Франківськ: Фестиваль “Прикарпатська весна”

В Івано-Франківську розпочався фестиваль професійного музичного мистецтва “Прикарпатська весна”, який триватиме до 13 березня.

Мета фестивалю – популяризація кращих зразків професійної української та світової музичної культури. Основні завдання, які ставлять перед собою організатори мистецького заходу, – збереження, розвиток та пропагування національного класичного та сучасного професійного музичного мистецтва; залучення широких верств населення до надбань світової музичної спадщини; обмін досвідом, розширення зв’язків і налагодження співпраці між професійними творчими колективами України та світу.

До підготовки концертних програм фестивалю долучаються колективи філармонії, зокрема, симфонічний оркестр, академічний камерний оркестр “Harmonia Nobile”, балетна школа-студія Вадима Пісарєва. Серед гостей фестивалю – Народний артист України Олег Лихач (тенор, м. Львів), Іванна Комаревич (сопрано, м. Львів), Діна Писаренко (фортепіано, м. Київ), ансамбль народної музики “Росава” Черкаської обласної філармонії, Національна заслужена капела бандуристів України імені Г. І. Майбороди, державний академічний Волинський народний хор (м. Луцьк).

Варто зазначити, що в рамках фестивалю “Прикарпатська весна” концерти вперше проводитимуться за межами Івано-Франкіської філармонії. Так, Національна заслужена капела бандуристів України імені Г. І. Майбороди 5 березня виступить у місті Коломия, 6 березня – у селищі Богородчани, 7 березня – в Івано-Франківську.

В рамках фестивалю відбудеться концерт “Прикарпатський Первоцвіт – Юні віртуози”, в якому візьмуть участь талановиті учні – лауреати та дипломанти обласних конкурсів та фестивалів у супроводі академічного камерного оркестру “Harmonia Nobile” та симфонічного оркестру обласної філармонії, а також балетна школа-студія Вадима Пісарєва.

Принагідно зазначимо, що вперше за роки існування фестиваль отримав фінансову підтримку від Міністерства культури України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *