Манхеттенський фестиваль короткометражних фільмів

24 вересня у Львові пройде щорічний Манхеттенський кінофестиваль.

Кожного року в останній тиждень вересня в майже всіх куточках світу проходить вище названий фестиваль короткометражного кіно. В Україні даний фестиваль починає свою історію з 2007 року. Це означає, що з 2007-го року українські глядачі можуть впливати на результати цього найбільшого інтерактивного кінофестивалю.

До десятки фіналістів – 2015 увійшли по дві картини з Німеччини та Франції, стрічки із США, Туреччини, Чилі, а також ко-продукції Швейцарії та Німеччини, Фінляндії та Данії, Косово і Британії.

Серед фіналістів цього року — сиквел фільму-переможця Мангеттенського кінофестивалю 2014 “Повний вперед, носоріг!”:

1. Стрічка “Все скінчено” про пару, яка складає список завдань, мріючи додати життю гострих відчуттів.

2. Комедійна британська замальовка “Тато у мамі” розповість про двох допитливих дівчат, які застали батьків у недвозначній ситуації.

3. Німецька стрічка “До зустрічі!” розповість зворушливу історію зародження симпатії між двома пенсіонерами.

4. Драма “Шок” спільного виробництва Великої Британії та Косово покаже історію дитячої дружби, яка проходить випробування війною.

5. Анімацію у конкурсній програмі представляють дві стрічки — чилійська “Ведмежа історія” від імені бувалого іграшкового ведмедика.

6. “Клаптик”, що порушує глобальні питання за допомогою кахлів на стіні.

7.  Крім того, на фестивалі покажуть фільми “Самотня путь” (США),

8. “Слухай” (Данія, Фінляндія).

9. “Захід сонця” (Туреччина)

10. “З неба на землю” (Франція).

Фестиваль пройде з 24 вересня по 4 жовтня у Києві, Одесі, Харкові, Дніпропетровську та, традиційно, у Львові. Загалом цієї осені щорічний Мангеттенський кінофестиваль триватиме у 300 містах світу та збере понад 100 тис. шанувальників короткого метру.

Зробити свій вибір та духовно збагатитись львів’яни зможуть у Львівському палаці мистецтв 24-26 вересня, а також у Львівському кіноцентрі 26 та 27 вересня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *