Міста-побратими: Ірпінь та Маямі

Міста-побратими: Ірпінь та Маямі

Міста Ірпінь у Київській області та Маямі в американському штаті Флорида стануть побратимами.

Відповідне рішення ухвалили 2 серпня, на сесії Ірпінської міської ради.

“У Маямі таке ж рішення прийняли наприкінці липня”, — додає міський голова Ірпеня Олександр Маркушин.

Наступний крок — підписання Угоди про побратимство та співпрацю з мером Маямі Френсісом Суаресом.

“Щиро дякую народному депутату України Мар’яну Заблоцькому та голові Інвестиційної ради Ірпеня Володимиру Карплюку за допомогу та сприяння у налагодженні таких важливих для нас міжнародних зв’язків”, — закінчує Маркушин.

Наразі Ірпінь має побратимські відносини з трьома українськими містами, двома литовськими, німецькими, іспанськими, американськими та грузинськими містами.

Зазначимо, бути містом-побратимом означає укласти угоду про дружбу та співробітництво з метою обміну досвідом у галузі економіки, культури, освіти, спорту, туризму, ведення міського господарства тощо. Побратимство реалізується через обмін делегаціями, художніми та спортивними колективами, виставками, а також літературою, кінофільмами, фотоматеріалами про життя міст, досвідом ведення міського господарства.

Кілька місяців тому до Ірпеня з візитом приїжджав японський архітектор, засновник міжнародного архітектурного та містобудівного бюро MADMA urbanism+landscape та MASA architects Хірокі Мацура. Він поділився власним баченням відбудови Ірпеня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *