Останні туристичні новини

Від відсутності стратегії страждає туризм в Алжирі

Алжирський туризм перебуває у скрутному становищі вже деякий час; це відбувається вже понад чотири десятиліття, коли ситуація погіршилася через відсутність реальної стратегії та політики, щоб вивести його зі стану коми.

Далі...

Куба: призупинити інвестиції в туризм

Кубинський економіст Педро Монреаль заявив, що для кубинської влади було б "раціонально" зробити "паузу в інвестиціях у готелі" у зв’язку зі скороченням міжнародного туризму та економічною кризою, яку переживає країна.

Далі...

Найкращі країни для роботи онлайн

Туристичний сервіс склав рейтинг країн для тих, хто поєднує роботу з подорожами. Лідером рейтингу стала Португалія. На другому місці – Іспанія, третьому – Румунія.

Далі...

Цього року варто побачити ці міста

 

"В Одесі на вас чекають чудова архітектура 19-го століття та багата спадщина, а також хороше розташування на березі та чудовий пляж у південному передмісті Аркадії".

Далі...

Таїланд відкриває кордони вакцинованим

У країні дозволили повністю вакцинованим туристам подорожувати сімнадцятьма регіонами Таїланду без проходження обов’язкової самоізоляції. Про це повідомляється на сайті управління з туризму країни.

Далі...

Туристичний маршрут: "Пінзель. Return"

 

До майбутнього маршруту увійдуть дев'ять локацій, розташованих на території Городенківської територіальної громади, зокрема, костел Святого Михайла у селі Михальче, церква Святого Миколая Чернецького у селі Семаківці, міст-віадук, синагога, церква Успіння Пресвятої Діви Марії і Вірменський костел у місті Городенка.

Далі...

Найбільший в світі готель відкриється в ОАЕ

Найбільший в світі готель Hampton by Hilton відкривається в північному еміраті Рас-Аль-Хайма, на острові Marjan Island, в 2021 році. Курорт Hampton by Hilton Marjan Island розрахований на 515 номерів, половина з яких – суміжні.

Далі...

"Дністровський каньйон" - для туризму

Дністровський каньйон – відомий туристичний маршрут, який  розташований на території 4 областей України: Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської та Хмельницької. Каньйон є найбільшим в Україні та одним з найбільших у Європі. Його довжина складає близько 250 км.

Далі...

Для українських туристів доступні 14 країн ЄС

У МЗС нагадали, що нещодавно Рада ЄС включила Україну до рекомендованого переліку третіх держав, для громадян яких пропонується скасувати тимчасові обмеження на необов’язкові поїздки до Європейського Союзу.

Далі...

Мировой туризм: ООН заметила улучшение

Страны по всему миру начали снимать ограничения на поездки. Пока туризм не вернулся к уровню до пандемии, но уже наблюдаются улучшения в этой сфере. Об этом сообщила Всемирная туристическая организация ООН (UNWTO).

Далі...
1 2 3 ... 74 75 »