Останні туристичні новини

Романтичний відпочинок

 

Філіппіни здобули престижну премію White Awards як найкращий напрямок для романтичного відпочинку. Про це повідомила прес-служба представництва Департаменту туризму Філіппін.

Далі...

Індія: оновлення в галузі туризму

G-20 використовуватиметься як платформа для демонстрації туристичного потенціалу Індії усьому світу. Зараз просуваються різні туристичні маршрути, і незабаром буде запущено новий "маршрут Амбедкара".

Далі...

Португалія: найдовший міст

На півночі Португалії, в геопарку міста Арока, відкрили найдовший у світі пішохідний підвісний міст, який простягся на висоті 175 метрів над річкою Пайва.

Далі...

Європі загрожує опустелюванням

Іспанія та Португалія стикаються із найпосушливішою погодою за останні 1200 років, що небезпечно як для місцевого виробництва продуктів харчування, так і для туризму.

Далі...

Туристи налякані навалою клопів

Генеральний директор ANECPLA Хорхе Гальван зазначив, що населення комах зросла більш ніж на 500 відсотків на тлі зміни клімату.

Далі...

Міста-побратими: Ірпінь та Маямі

Наразі Ірпінь має побратимські відносини з трьома українськими містами, двома литовськими, німецькими, іспанськими, американськими та грузинськими містами.

Далі...

Як купити будинок за 1 євро в Італії

Пропозиції придбати будинок за стартовою ціною в 1 євро з'явилися в Італії кілька років тому з ініціативи місцевої влади. Зараз вже близько 25 італійських муніципалітетів пропонують таку нерухомість потенційним покупцям.

Далі...

Острів Пасхи відкриють туристам

 

Чилійський острів Великодня, розташований у Тихому океані, почне приймати туристів з 1 серпня після більш ніж дворічної перерви, спричиненої пандемією.

Далі...

Від відсутності стратегії страждає туризм в Алжирі

Алжирський туризм перебуває у скрутному становищі вже деякий час; це відбувається вже понад чотири десятиліття, коли ситуація погіршилася через відсутність реальної стратегії та політики, щоб вивести його зі стану коми.

Далі...

Куба: призупинити інвестиції в туризм

Кубинський економіст Педро Монреаль заявив, що для кубинської влади було б "раціонально" зробити "паузу в інвестиціях у готелі" у зв’язку зі скороченням міжнародного туризму та економічною кризою, яку переживає країна.

Далі...
1 2 3 ... 74 75 »