Головна » 2016 » Жовтень » 31 » 10 фестиваль Лімуд Львів 2016 пройде у Львові
16:15
10 фестиваль Лімуд Львів 2016 пройде у Львові

З 3 до 6 листопада у Львові в готелі "Дністер" пройде ювілейний,  десятий в Україні, чотириденний фестиваль Лімуд Львів 2016. Лімуд – всесвітньо відомий єврейський освітньо-культурний проект, який з 2008-го року проводиться і в Україні. Перший український Лімуд проходив в Ялті, потім у різні роки у Трускавці, тричі в Одесі, у Вінниці та в Ужгороді, у 2014 та 2015 роках –  у Львові. Про це інформує прес-служба ЛМР.

"У перекладі з івриту "Лімуд" означає навчання. Тож не дивно, що й цього року свято навчання і знань проходитиме у культурній столиці країни – старовинному Львові.

Всього в програму буде включено близько 130-ти сесій. У фестивалі візьмуть участь більш, ніж 850 учасників.

На Лімуді одночасно буде проводитися до семи різних занять, що дозволить учасникам самостійно формувати програму на свій розсуд, враховуючи особисті переваги. У рамках фестивалю будуть заплановані екскурсії, тренінги, майстер-класи, концерти, виставки та лекції", – зазначають організатори фестивалю.

Серед презентерів Лімуду у Львові: Еліав Білоцерковський – Надзвичайний та Повноважний Посол держави Ізраїль в Україні;  Яхіель Бар (Ізраїль)  – віце-спікер Кнесету Ізраїля (Парламенту); Хаїм Чєслєр (Ізраїль) – засновник проекту Limmud FSU; Роман Бронфман (Ізраїль) – бізнесмен, громадський діяч, засновник партії "Демократичний вибір", Ярослав Грицак (Львів) – доктор історичних наук, професор Українського Католицького університету, Худо Андрій (Львів) – співвласник та Голова ради директорів Холдингу емоцій "!FEST", Ігор Щупак (Дніпропетровськ) – директор Українського інституту вивчення Голокосту "Ткума" та Музею "Пам’ять єврейського народу і Голокост в Україні" та інші.

Лімуд пропонує своїм учасникам також різноманітну культурну і розважальну програму, яка дозволяє познайомитися з різними музичними, літературними, театральними, художніми напрямками в мистецтві. Цього року до програми Лімуду запрошені: Смєхов Веніамін (Москва) – російський актор, режисер і письменник, Олександр Володарський (Київ) – письменник, драматург, сценарист; гурт "Лос Капарос" (Ізраїль) та інші.

Рубрика: Європа | Переглядів: 1807 | Додав: Turyst | Теги: Львів, лімуд 2016, фестиваль | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]