Останні туристичні новини

Фестиваль "Петриківський дивоцвіт" стартує 5 вересня

 

Головним сюрпризом відомого на всю країну фестивалю "Петриківський дивоцвіт" стане популярна українська група "Друга Ріка". Про це повідомили в Петриківської райдержадміністрації.

Довгоочікувані гуляння не за горами. Вже 5 вересня в столицю народних українських мистецтв - село Петриківка - з'їдуться гості з усієї країни. Свято розпочнеться о 10 ранку.

Далі...

У Львові відбудеться Форум видавців

 

10-13 вересня, Львів – це Форум видавців, авторів, друкарів, бібліотекарів, перекладачів, журналістів, освітян й читачів!

У межах Форуму відбудеться:

• Книжковий ярмарок. Кураторка – Уляна Татух

Далі...

Вiнниця готується до "VINNYTSIA JAZZFEST – 2015"

 

З 27 серпня розпочав свою роботу iнформацiйний центр фестивалю "VINNYTSIA  JAZZFEST – 2015", який розташовано в ККЗ "Райдуга" (вул. Хлiбна, 1). У ньому вiннчиани та гостi мiста можуть не лише замовити квiтки, а й отримати повну iнформацiю про концерти, - повiдомляє Депaртaмент у спрaвaх ЗМI тa зв’язкiв з громaдськiстю Вiнницької мiської рaди.

Далі...

На вулицях Львова пройде глобальний перфоманс

 

З 2 по 6 вересня вже ввосьме поспіль (перший датується 2008 р.) відбудеться єдиний в Україні міжнародний фестиваль перфомансу "Дні мистецтва перфоманс у Львові". Цього року перфоманси поєднуватимуться з подіями Конгресу культури Східного партнерства, який цими днями також проходитиме у Львові.

Далі...