Останні туристичні новини

У Лондоні зростає мода на екскурсії з гідами-волоцюгами

 

У столиці Великобританії набирають популярність екскурсії з гідами-бездомними. У минулому році кількість бронювань таких незвичайних екскурсійних турів зросла більш ніж у два рази. Вперше екскурсії по британській столиці з гідами-бездомними були організовані компанією Unseen Tours в 2010 році. Тоді ними зацікавилася 400 чоловік, а в 2014-му число заявок досягло 3000.

Далі...

Готельєри зберуться на "Фестиваль Партнерства"

 

У п’ятницю, 4 вересня, представників туристичних підприємств та готельно-відпочинкових комплексів Львівщини запрошують на семінар в рамках IV Українсько-Польського "Фестивалю Партнерства".  У програмі семінару передбачено презентацію нових польських учасників Фестивалю – "Товариства історичних готелів в Польщі”" та оператора проекту велосипедних маршрутів Східної Польщі "Green Velo".

Далі...

"Погляд на Прагу з-під мосту" від гідів-волоцюг

 

У Празі талановиті фахівці туризму, дослідники-гуманітарії і просто людинолюбства зважилися на незвичайний експеримент, здатний разом вбити двох дуже важливих зайців: підвищити прибутковість туристичної галузі і врятувати як мінімум кількох людей, що опинилися на дні сучасного життя. Вони розробили і запустили екскурсійний проект, що пропонує туристам ознайомитися з виворотом життя чеської столиці, при цьому провідниками у цей неприкрашений світ є гіди-бомжі.

Далі...

"Палітра фантазій" стартує у Львові

 

Виставка дитячих картин з країн Європи "Палітра фантазій" стартує у Львові. Благодійний фонд "Таланти України" запрошує на відкриття Міжнародної дитячої виставки "Палітра Фантазій" у Львові. Урочисте відкриття заходу відбудеться 8 вересня 2015 року о 12.00 годині у приміщенні Центру розвитку та дозвілля "Під спільним дахом" (вул. Симоненка, 10). Виставка проходитиме протягом 2-х тижнів, з 8 вересня до 25 вересня 2015 року. Вхід вільній.

Далі...

В Росії на Booking.com поскаржилися державі

 

Федеральна антимонопольна служба (ФАС) отримала претензії до найбільшого сервісу онлайн-бронювання готелів Booking.com. З двома скаргами в ФАС звернулася компанія "Онлайнтур". Вона, зокрема, поскаржилася, що діяльність одного з найбільших у світі сервісів бронювання порушує відразу два федеральних закона - "Про захист конкуренції" та "Про рекламу".

Далі...

Львів: виставка "Митрополит та Маестро"

 

У вівторок, 1 вересня, о 13.00 на площі біля палацу Потоцьких відбудеться презентація інформаційно-тематичної виставки "Митрополит та Маестро".

На виставці експонуватимуться репродукції творів Олекси Новаківського – портрети Митрополита Андрея Шептицького, зображення собору св. Юра, портрети родини Новаківських, інші твори на духовно-релігійну та національно-патріотичну тематику.

Далі...