Останні туристичні новини

"Туалети-невидимки" встановили в Європі

 

Просте рішення для поширеної проблеми. Незважаючи на явний технічний прогрес нашого світу, з багатьма елементарними проблемами так і не вдалося впоратися. Однією з таких проблем є брак громадських туалетів. На жаль, для будь-якого міста вона неймовірно актуальна. Навіть добре розвинені, європейські міста потерпають від такої проблеми.

Далі...

Лемківський джаз лунатиме у Києві

 

Концерт Lemkian Suite у Closer. 3 вересня о 20:00 в арт-центрі Closer (вул. Нижньоюр’ївська, 31) відбудеться концерт джазового гурту Lemkian Suite. Lemkian Suite ("Лемківська сюїта") – новий етно-джазовий проект Антона Пивоварова. Він вмістив в собі чуттєву гармонію обрядових пісень Лемківщини романтично оздоблених джазовими мотивами.

Далі...

В Одесу може повернутися лоу-кост Wizz Air

 

Лоу-кост Wizz Air вже на цьому тижні може оголосити про відновлення рейсів з аеропорту Одеса.

Орієнтовно, це відбудеться в п'ятницю, коли планується візит керівництва бюджетника в Південну Пальміру. Втім, інше джерело видання зазначає, що це може бути тільки "закидання вудок".

Далі...

Місто-скат представив французький архітектор

 

В останні кілька років дизайнери різних країн все частіше представляють концептуальні проекти морських міст. Як правило, мова йде про фантастичні гігантські конструкції, які будуть борознити морські та океанічні простори і стануть місцем роботи і проживання тисяч людей. Один з таких проектів був представлений французьким дизайнером Жаком Роугірі.

Далі...