Останні туристичні новини

Пройде фестиваль здорового відпочинку "Небу-ХАЙ"

 

5 вересня на березі ріки Дністер у с. Крупське, Миколаївського району, Львівської області, відбудеться фестиваль повний креативу та вільний від алкоголю під символічною назвою "Небу-ХАЙ". Організатором заходу є Туристсько-спортивний клуб «Манівці» за активної підтримки управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради, – повідомляє прес-служба ЛМР.

Далі...

Буськ відзначить 918 річницю заснування

 

11 жовтня місто Буськ відзначатиме 918 років з часу першої літописної  згадки у "Повісті минулих літ". Саме  ця подія стала причиною  оперативної наради  міського голови Р. Сліпця, його заступника В. Зеленюка та керівника відділу культури та туризму Буської РДА Л. Ціхоцької. Попередньо узгоджено формат святкування. Воно пройде не помпезно, але  достойно.

Далі...

Число рейсів до Варшави подвоїть МАУ

 

"Міжнародні авіалінії України" з 27 березня 2016 збільшать майже в два рази число рейсів на лінії Київ-Варшава. На додаток до вже доступних щоденних рейсів з'явиться польоти з вечірнім вильотом з Києва по понеділках, вівторках. четвергах, п'ятницях і неділею і ранковим поверненням з Варшави на наступний день.

Далі...