Останні туристичні новини

Новий ресторан в США: замість офіціантів планшет

 

Для тих, хто хоче відпочити від спілкування з людьми хоча б за обідом, новий ресторан Eatsa в Сан-Франциско пропонує повністю автоматизовае замовлення страв. Як повідомляє The Guardian, відвідувачі ресторану мають можливість, не викликаючи офіціанта, відправити замовлення прямо на кухню за допомогою планшета iPad. Саму їжу поки готують люди, але не виключено, що і їх теж скоро звільнять, замінивши роботами.

Далі...

Росіяни почали менше мандрувати за кордон

 

Число туроператорів, що працюють на ринку виїзного туризму, за минулий рік скоротилося в два рази, повідомив журналістам віце-президент Асоціації туроператорів Росії Дмитро Горін. "Ми відзначаємо дворазове скорочення числа туроператорських компаній. Влітку минулого року у федеральному реєстрі було понад дві тисячі компаній, зараз - понад 900. Це не просто скорочення кількості туроператорів, а й зниження обсягів туристичних послуг", - сказав Горін.

Далі...

12 пасажирів EgyptAir травмовано

 

Сильна турбулентність, що виникла під час польоту, призвела до госпіталізації 12 осіб, які перебували на борту літака, що слідував рейсом Нью-Йорк - Каїр. Як повідомляє The Daily Mail, лайнер Boeing 777 авіакомпанії EgyptAir, на борту якого знаходилися 268 чоловік, почало трясти через кілька годин після зльоту.

Далі...

Іспанія — рай для гей-туристів ЄС

 

Іспанію назвали головним європейським туристичним напрямом для геїв і лесбіянок. Про це повідомляється в дослідженні міжнародної інвестиційної компанії LGBT Capital. У документі наголошується, що щорічно ЛГБТ-мандрівники приносять Іспанії 6,04 мільярда євро. Також, на думку експертів, секс-меншини витрачають в поїздках на 30 відсотків більше грошей у порівнянні з туристами традиційної орієнтації.

Далі...

Безкоштовну норму багажу у літаках можуть скасувати

 

Державіаслужба знову повернулася до ідеї скасування обов'язкової безкоштовної норми багажу. Державіаслужба 15 вересня має намір провести громадські слухання доопрацьованих нових авіаправіл, одним з ключових нововведень яких стане скасування обов'язкової безкоштовної норми багажу.
Текст проекту документа опублікований на сайті відомства.

Далі...

Кримськотатарську культуру презентують у Львові

 

Зокрема, в рамках "Фестивалю кримськотатарської культури" 5 вересня відбудеться семінар, темою якого стали спільні сторінки історії українців та киримли, тобто кримських татар. Семінар розпочнеться 0 12-ій годині у Львівському історичному музеї, що на площі Ринок 6.  А наступного дня, в неділю, на базі історико-краєзнавчого музею у Винниках, відбудеться основне дійство фестивалю.

Далі...