Останні туристичні новини

Де відпочивають мільярдери: ТОП 15 міст

 

Мільярдери чимало побачили у своєму житті. Залишилося вкрай мало речей, які їм не довелося спробувати. Тому вигляд Ейфелевої вежі і Єгипетських пірамід не зможе їх сильно здивувати. Багатим людям необхідний зовсім інший рівень відпочинку і подорожей. Лише деякі міста можуть надати рівень, який зможе задовольнити потреби мільярдерів.

Далі...

Стоунхендж: знайдено пам'ятник, в якому 90 каменів

 

Недалеко від Стоунхенджа виявлено гігантське ритуальне спорудження епохи неоліту, що складається з каменів заввишки до чотирьох з половиною метрів, повідомляє The Telegraph. Моноліти були виявлені за допомогою радарів на глибині 90 сантиметрів. На думку археологів, камені були збудовані в рівну лінію, а їх призначенням було маркування маршруту шляху паломників.

Далі...

Стало відомо, коли в Одесі буде новий термінал

 

Новий термінал в одеському аеропорту відкриють 15 червня 2016, повідомив директор будівельного департаменту ТОВ "Міжнародний аеропорт Одеса" Андрій Шкатюк. Після цього комплекс почнуть тестувати за допомогою волонтерів. На першому етапі в нову будівлю переведуть чартерні рейси, а потім настане черга регулярних.

Далі...

Ужгород: День міста 25 - 26 вересня 2015 року

 

Традиційно день міста Ужгород будуть відзначати в останні вихідні першого місяця осені, тобто 25 - 26 вересня 2015 року. Ужгородська міська рада, попередньо запланувала провести ряд урочисто-офіційних та культурно-розважальних, спортивних заходів. Очікується проведення заходів мистецько-патріотичного-виховного напрямку.

Далі...