Останні туристичні новини

Київ: Бієнале сучасного мистецтва "Київська школа"

 

8 вересня, офіційно стартує бієнале сучасного мистецтва "Київська школа" (The School of Kyiv), яка вже встигла стати однією з найочікуваніших культурних подій цієї осені. Історія підготовки цього проекту не менш цікава, ніж програма та список учасників. Від початку організатором та основною локацією бієнале мав виступити "Мистецький Арсенал", де влітку 2012 року відбулася перша київська бієнале за кураторства британця Девіда Елліотта.

Далі...

Першу в Україні дейзі-бібліотеку створять у Львові

 

Уже виготовлено одинадцять підручників для п’ятого класу і вищих навчальних закладів. Львівський обласний осередок ВГО "Українська спілка інвалідів – УСІ" продовжує роботу над створенням аудіокниг. Основний акцент активісти зробили на створення підручників і посібників для школи і вишів України.

Далі...

День українського кіно відбудеться в Одесі

 

11 вересня на Одеській кіностудії пройде День українського кіно. Про це повідомляє прес-служба приватного акціонерного товариства.  Локацією заходу стане Арт-центр імені Віри Холодної. На заході йтиметься про 50-річчя  прем'єри фільму "Тіні забутих предків" Сергія Параджанова.

Далі...

Туристичний маршрут для сліпих відкрили у Києві

 

У столиці відкрили пішохідний туристичний маршрут для людей з вадами зору – у 5 парках встановили інфотаблички з описом об'єктів шрифтом Брайля. Як повідомляє прес-служба Київради, таблички з’явилися на Володимирській гірці, на Пейзажній алеї, в Парку Вічної Слави та на Пішохідному (Парковому) мосту.

Далі...

Ужгород святкуватиме День міста: Програма

 

Традиційно день міста Ужгород будуть відзначати в останні вихідні першого місяця осені, тобто 25 - 26 вересня 2015 року. Ужгородська міська рада, попередньо запланувала провести ряд урочисто-офіційних та культурно-розважальних, спортивних заходів.

Далі...