Останні туристичні новини

Свято наливок та настоянок пройде у Львові

 

13 вересня, у Львові вже вдруге відбудеться Міське свято наливок та настоянок, організоване Клубом галицької кухні та Музеєм ідей. Львів’яни можуть долучатись і як спостерігачі, і як учасники. Вхід на Свято безкоштовний. Відбуватиметься воно з 13:00 у подвір’ї Музею ідей.

Далі...

Українська інсталяція з’явилася на Burning Man

 

Цього року на всесвітньо відомому фестивалі Burning Man, який відбувається в пустелі посеред штату Невада, США, вперше з’явилася інсталяція з України. Скульптура під назвою "Любов" авторства одесита Олександра Мілова була встановлена протягом всього часу проведення фестивалю.

Далі...

У Львові відбудеться "Ніч поезії та музики" 2015

 

Сьогодні вночі, 12 вересня, у Першому українському театрі для дітей та молоді в рамках Форуму видавців відбудеться "Ніч поезії і музики". Усю ніч львів’ян кличуть насолодитися музикою та віршами відомих українських та закордонних особистостей.

Далі...

Всесвітній день туризму та День туризму в Україні

 

Щороку 27 вересня, згідно з Указом Президента України “Про День туризму” від 21 вересня 1998 року № 1047/98, вся туристична спільнота нашої держави святкує День туризму в Україні, який співпадає з Всесвітнім днем туризму, який, у свою чергу, встановлений Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристської організації в 1979 році в місті Торремолінос, Іспанія.

Далі...

Ставку на туризм зробила Аджарія

У порівнянні з темпом розвитку інших областей Аджарія домоглася серйозних успіхів. Вже зараз в регіоні готові прийняти туристів 283 готелей на 14286 місць. Це серйозний показник для республіки з населенням менше 400 тис. людей. При цьому найвідомішим і відвідуваним містом залишається Батумі. Він привертає приїжджих одночасно кількома можливостями.

Далі...

Болгарія: гольф-туризмом заманить гостей з Індії

 

Міністерство туризму Болгарії вважає розвиток гольф-туризму одним із пріоритетів розвитку галузі. Про це заявила міністр туризму Ніколіна Ангелкова після відкриття болгаро-індійського гольф-турніру. За словами міністра відкриття болгаро-індійського гольф-турніру приверне до себе міжнародну увагу, допоможе розвитку гольф-туризму в Болгарії та послужить подальшому розвитку індійсько-болгарського співробітництва.

Далі...

Круїзний туризм в Одесі не розвинений

 

Круїзний туризм в Одесі фактично відсутній. Про це в ході брифінгу розповів директор туристичного інформаційного центру Віктор Аксанюк. За його словами, незважаючи на туристичний бум в Одесі, круїзна галузь в Одесі не розвивається.

Далі...

"Оскар" в сфері туризму отримала Женева

 

Швейцарському місту Женева був присуджений титул лідера в Європі за напрямком міського відпочинку "Europe's Leading City Break Destination" - свого роду Оскар у сфері туризму. Другий рік поспіль в ході церемонії World Travel Awards 2015, яка в цьому році пройшла в Сардинії, Женева удостоюється почесної нагороди і титулу провідного напряму міського відпочинку в Європі.

Далі...

На туристичний ярмарок запрошує Закарпаття

 

26 – 27 вересня відбудеться XIV Міжнародна туристична виставка-ярмарок "Тур’євроцентр – Закарпаття 2015”, повідомляє Управління туризму та курортів Закарпатської ОДА.

Далі...