Останні туристичні новини

Стіни Сан-Франциско: Не мочіться на нас, ми дамо здачі

 

Сан-Франциско встановив стіни, які "дають здачі" любителям на них помочитися. Майже кожне місто стикається з проблемою браку громадських туалетів, внаслідок чого з'являються поганопахучі місця. Сан-Франциско починає реалізовувати проект, який використовує новий підхід в усуненні відходів людської життєдіяльності: місто встановлює стіни, що відкидають сечу назад.

Далі...

Форум е-урядування пройде у Львові

 

18 та 19 вересня у приміщення Українського католицького університету, що на вул. Козельницькій, 2а, відбудеться Форум електронного урядування. Ідея його – показати конкретні рішення та напрацювання, розповісти, де на це можна знайти гроші та як вирішити різноманітні законодавчі проблеми. Як повідомили організатори, на Форумі буде багато високопосадовців: зокрема, міністр юстиції, заступник міністра оборони, через Skype долучиться заступник голови Адміністрації Президента, народні депутати, які відповідають за законодавчу складову.

Далі...

Асоціацію розвитку туризму створили в Одесі

 

14 вересня створена Асоціація розвитку туризму Одеського регіону, яка об'єднала понад 100 учасників туристичного ринку. Про це в ході Круглого столу повідомила один з ініціаторів створення організації Ірина Папуша. Метою нової асоціації стане консолідація зусиль бізнесу, громадськості та обласної влади, а також розвиток туристичної привабливості всіх районів Одеської області, а не тільки приморської зони.

Далі...

Коти-гіди показують Хіросіму з іншого боку

 

У Японії вирішили зробити з кішок екскурсоводів: Cat Street View показує Хіросіму з іншого боку. Префектура Хіросіма в Японії запустила онлайн сервіс Cat Street View, який дає можливість людям досліджувати місцевість з погляду кішок, не відходячи від комп'ютера.

Далі...

У Єгипті поліцейські вбили мексиканських туристів

 

Єгипетські силовики під час спецоперації помилково застрелили мексиканських туристів, переплутавши їх з терористами. Як йдеться в поширеній заяві МВС АРЄ, трагічний інцидент стався в неділю в районі Ель-Вахат у Західній пустелі, де підрозділи МВС спільно з армією переслідували пов'язану з радикальною організацією "Ісламська держава" (ІД) групу екстремістів.

Далі...

У Чернівцях відбудеться фестиваль фарби холі

 

У Чернівцях 17 вересня відбудеться фестиваль фарби холі. Він пройде на стоянці "DEPOT CENTRE". У програмі заходу: бої сухою фарбою, водні бої та запальна музика від діджеїв. Холі – це запозичена з індійської культури розвага, коли кожен має змогу покидатися різнокольоровими фарбами і весело провести час.

Далі...

Театральний фестиваль "Вересневі самоцвіти" 2015

 

У 45-му Всеукраїнської святі театрального мистецтва "Вересневі самоцвіти" на Кіровградщині візьмуть участь 13 колективів України та один закордонний театр, повідомила на апаратній нараді в Кіровоградській ОДА директор департаменту культури, туризму і культурної спадщини Валентина Животовська.

Далі...