Останні туристичні новини

Вінниця: сімейний фестиваль "Сім’я – простір любові"

 

Вперше у місті відбудеться соціальний психологічний Фестиваль для всієї родини "Сім’я – простір любові". Приєднатись до фестивалю можуть усі бажаючі. Участь безкоштовна. Фестиваль "Сім’я – простір любові" - простір для розвитку та відпочинку всієї родини. До програми фестивалю увійшли заходи як для дорослих, так і для дітлахів.

Далі...

Travel Fest 2015 відбудеться у Києві

 

Запрошуються невтомні мандрівники і мрійники. На наступних вихідних на столичних любителів подорожей чекає яскрава подія – фестиваль про подорожі Travel Fest. Місце проведення фесту – арт-завод "Платформа". Територію фестивалю поділять на 5 тематичних зон.

Далі...

Фестиваль "Повстанець" пройде у Дахнівській Січі

 

"Повстанці" зберуться в Дахнівській Січі 19-20 вересня. Про масштабний благодійний фестиваль, який цьогоріч вперше стартує на Черкащині, розповіли організатори та учасники музичних гуртів, що виступатимуть на фестивалі на прес-конференції 15 вересня. Метою є збір коштів на лікування поранених та індивідуальні аптечки для воїнів АТО.

Далі...

Ужгород: фестиваль "Карпатський рататуй"

 

Гастрономічний фестиваль "Карпатський рататуй" в Ужгороді відбудеться 19 вересня. Закарпатська смачна мультинародна кухня запрошує. Рататуй – всього-навсього овочеве рагу, яке варять у Франції, у провінції Прованс. Спершу це була страва селян, його варили з часнику, цибулі, цукіні, перцю та помідорів.

Далі...

У філармонії виконають Легенду про Йосипа Штрауса

 

Львівська обласна філармонія відкриває новий концертний сезон. Його особливістю є те, що Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії, Академічний молодіжний симфонічний оркестр "INSO-Львів" та Академічний камерний оркестр "Віртуози Львова" представлять цикл концертів, приурочених саме до відкриття сезону.

Далі...

Air India через зайву вагу звільняє бортпровідників

 

Національний індійський авіаперевізник Air India збирається відсторонити від роботи 125 бортпровідників з надмірною масою тіла, повідомляє The Times of India. Джерела видання в авіакомпанії повідомили, що деяким з них можуть запропонувати роботу на землі, а інших попросять звільнитися за власним бажанням.

Далі...

Шостий “Ярмарок спорту” відбудеться у Львові

 

З 24-26 вересня у Львові відбудеться шостий щорічний "Ярмарок спорту". Особливістю цьогорічного ярмарку стане акцент на екстримі та нових видах спорту. "Ярмарок спорту" - єдиний захід на території України, відвідувачі якого можуть побачити показові виступи та взяти участь у майстер-класах з усіх видів спорту, представлених в регіоні.

Далі...

День Музики: Концерт симфонічного оркестру

 

1 жовтня о 18.30 пройде концерт симфонічного оркестру Тернопільської обласної філармонії приурочений до Дня Музики. Диригент - заслужений діяч мистецтв України Мирослав Кріль. Солістка - лауреат міжнародних конкурсів Лідія Футорська (скрипка,м.Львів).

Далі...