Останні туристичні новини

Мережа велопрокату може з'явитися у Києві

 

Створити мережу велопрокату планують за допомогою інвесторів. Про це повідомляють у Київській міській державній адміністрації. "Інвестиційна комісія КМДА включила проект створення велосипедної інфраструктури у Києві з першою чергою на велосипедному маршруті "Житловий масив Троєщина – Європейська площа" до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій. Це передбачає, зокрема, створення розгалуженої мережі "bike-sharing" – вело прокату"

Далі...

Європейський тиждень мобільності у Львові

 

"Зі 16 по 22 вересня у Львові вже традиційно відбудеться Європейський тиждень мобільності (ЄТМ). Подія проходить щорічно у більш ніж 2000 міст Європи та покликана заохотити європейські міста впроваджувати та пропагувати сталий ("зелений") транспорт", – повідомили в прес-службі міської ради.Цьогорічна тема – мультимодальність – закликає людей задуматись над різноманіттям доступних способів пересування та обрати найоптимальніший.

Далі...

Київ: фестиваль сучасного мистецтва "ГогольFest-2015"

 

З 17 по 27 вересня 2015 яскравими подіями порадує довгоочікуваний "ГогольFest" - Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва, вже восьмий за рахунком. Нова його локація - Київ, Національний експоцентр України. "ГогольФест" класифікується як мультидисциплінарний фестиваль, і тут з ним складно змагатися. Всі 11 днів працюватимуть 14 фестивальних майданчиків.

Далі...