Останні туристичні новини

В Єрусалимі буде відкрита виставка "Світ динозаврів"

 

Виставка "Світ динозаврів", організована в Ботанічному саду в Єрусалимі, продовжить роботу до кінця осінніх канікул. На експозиції представлені 46 різних видів динозаврів, у тому числі, суперзавра і тиранозавра у натуральну величину, висотою в 13 метрів. Виставка "Світ динозаврів" в Ботанічному саду - це вражаюче видовище ссавців, зниклих з поверхні землі мільйони років тому, рухомих, які видають звуки, дорослих і зовсім дитинчат, серед 7000 різних видів рослин, зібраних в цьому особливому місці.

Далі...

На гральну столицю України перетворять Одесу

 

Уздовж безлюдних узбереж Татарбунарського району Одеської області хочуть побудувати український Лас-Вегас. Про це днями заявив голова облдержадміністрації Михеїл Саакашвілі. Нагадаємо, ігорний бізнес в Україні заборонили в 2009 році під час перебування на посаді прем'єр-міністра Юлії Тимошенко. А вже в 2010-му політики заявляли про бажання зробити центром грального бізнесу чорноморські острова Тузла і Зміїний і навіть зону відчуження в Чорнобилі.

Далі...

У Роттердамі через туриста евакуювали вокзал

 

Частина вокзалу в голландському місті Роттердамі була евакуйована в п'ятницю вранці через чоловіка, який замкнувся в туалеті поїзда, що прямував з Амстердама до Парижа. На місце інциденту прибуло дві бригади поліції і антитерористичний підрозділ, повідомило бельгійське видання Libre Belgique.

Далі...