Останні туристичні новини

Космічна виставка відбудеться у Лондоні

 

У Лондоні відбудеться космічна виставка. Саме під час цього заходу буде представлено, якими здобутками може похвалитися науковий світ на сьогоднішній день. Як стало відомо, виставка, яка приїде в Лондон - це повна експозиція історія розвитку космонавтики.

Далі...

У Хусті Замкову гору підкорять на велосипедах

 

Із 15 до 18 жовтня у Хусті пройдуть екстремальні велосипедні змагання. Любителі адреналіну зможуть відчути шалений драйв від підкорення маршрутів різної складності на Замковій горі. Організатором заходу є ГО "Велооб’єднання". До речі, змагання проводяться в Хусті не вперше. У минулому році на велосипедний поєдинок з’їхалися велосипедисти з різних куточків України.

Далі...

Світанок в Америці з космосу показало NASA

 

Астронавт американського національного космічного агентства - NASA Скотт Келлі оприлюднив фото раннього ранку в США, яке він зробив на борту Міжнародної космічної станції. Келлі опублікував знімок в соцмережі, додавши: "Над США сьогодні чисте небо".

Далі...

У Берліні відкрили Музей мистецтва шпигунства

 

Перший в Німеччині музей, присвячений мистецтву шпигунства, відкриється сьогодні в Берліні і розповість відвідувачам історію "столиці шпигунства". У будівлі, розташованій на Лейпцизькій площі, розмістяться предмети, які мали відношення до тривалої дуелі шифровок, вбивств і прослуховування часів холодної війни, що відбуваються по той бік "залізної завіси".

Далі...