Останні туристичні новини

Погляд Лені Ріфеншталь на Африку 1960-х років

 

У 1960-х роках Лені Ріфеншталь відвідала Африку. Тут вона зробила низку фотографій, які показують життя і побут африканських народів. Лені Ріфеншталь — німецька актриса, спортсменка та кінорежисер епохи нацизму. Вона була в тісних дружних відносинах з Адольфом Гітлером. Ріфеншталь за її фільми, передусім "Тріумф волі" і "Перемогу віри", досі звинувачують у прославлянні забороненої після Другої світової війни ідеології націонал-соціалізму.

Далі...

У Львові пройде фестиваль музики Пауля Гіндеміта

 

Сім камерних концертів у виконанні лавреатів Міжнародних і Всеукраїнських конкурсів і п’ять лекцій, присвячених творчості Пауля Гіндеміта та епосі німецького модернізму, для широкого кола слухачів, що цікавляться загальнокультурним европейським контекстом першої половини двадцятого сторіччя. Фестиваль проходить в рамах "ТИЖНІВ НІМЕЧЧИНИ В УКРАЇНІ 2015".
 

Далі...

Фестиваль "Інтерлялька" відбудеться в Ужгороді

 

В Ужгороді відбудеться 15-й міжнародний фестиваль театрів для дітей "Інтерлялька". Фестиваль триватиме з 1 по 4 жовтня. У масштабному дійстві візьмуть участь лялькові театри України, Болгарії, Словаччини та Угорщини.

Далі...

Програма фестивалю Кави у Львові 2015

 

24 – 27 ВЕРЕСНЯ, щодня Львівський палац мистецтв, вул. Коперника, 17

14:00 – 22:00 КАВОВИЙ ЯРМАРОК.  Добірні сорти кави з усього світу, ексклюзивні кавові напої та солодощі до кави. Щороку під час фестивалю кав’ярні та кавові бренди облаштовують міні-версії своїх закладів просто неба та презентують все найкраще.

Далі...

На "Литовську феєрію" запрошують полтавців

 

З 11 по 15 листопада у Вільнюсі буде проведено Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості "Литовська феєрія". У рамках спільної діяльності Всеукраїнської молодіжної ГО "Серце до серця" та Всеукраїнської благодійної асоціації "Рівний-рівному" за підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні з 11 по 15 листопада 2015 року буде проведено Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості "Литовська феєрія".

Далі...

Туристи не дають черепахам відкласти яйця

 

В наш час бути легким на підйом і мати кілька доларів — це все, що потрібно, аби отримати спілкування з природою, але така близькість часто призводить до величезних проблем довкілля. Так, минулих вихідних сотні туристів влаштували полювання з фото- й відеокамерами на самок костариканських морських черепах, які намагалися піднятися на пляж, щоб відкласти яйця

Далі...