Останні туристичні новини

Змію з ногами, яка вважалася вимерлою, виявили у Кенії

 

Фотограф-аматор зробив перший в історії знімок змієподібної ящірки з крихітними ногами, яку вважали вимерлим видом. Рептилія більше схожа на змію, але у неї все ж є маленькі кінцівки. Крім того, у неї зубчастий, а не роздвоєний язик. Унікальне фото було зроблено в заповіднику Масаї Мара в Кенії.

Далі...

Більше 37 млрд євро приніс до бюджету Іспанії туризм

 

У середньому кожен іноземний відпочиваючий, який відвідав Іспанію в перші вісім місяців поточного року, витратив € 978, а його середні добові витрати склали € 113. З січня по липень 2015 року іноземні туристи витратили в Іспанії € 37129000000, що на 7,7% більше, ніж в аналогічний період +2014-го, повідомляє такі дані Міністерство промисловості, енергетики і туризму країни.

Далі...

Виставка Елізабет Тейлор відкриється у Лондоні

 

У жовтні в Лондонській галереї Getty Images відкриється фоторетроспектива відомої американської актриси. Виставка "Пісок і гламур" присвячується 30-річній наполегливій роботі Елізабет Тейлор по боротьбі зі СНІДом і ВІЛ. "Мета даної експозиції - розповісти про відчайдушну місії пані Елізабет - висвітлення проблем, пов'язаних зі СНІДом та ВІЛ, в ті часи, коли про це тільки починали говорити", - розповіла Сюзанна Харрісон.

Далі...

Навколо світу вирушили дніпропетровські мандрівники

 

Ще 16 вересня, зі Львова в навколосвітню подорож відправилися дніпропетровські мандрівники. Підприємці Віталій Танцюра та Маріанна Гавриленко вирушили з рідного Дніпропетровська минулими вихідними, коли там святкували День міста. Вдома у них лишилися двоє дітей шкільного віку, які не змогли поїхати з батьками через навчання.

Далі...

На пляжі в Таїланді акула поранила туристку

 

Австралійську туристку Джейн Ніім в Таїланді вкусила акула, передає reallifephuket.com. Акула напала на туристку вранці 1 вересня, коли та плавала в 200 метрах від берега на пляжі Карон. Травма не представляє загрози життю. Рятувальники прибули на пляж негайно після того, як отримали виклик від наляканих туристів. Дівчина лежала на пляжі, на її нозі в районі ступні була видна велика рана, з якої йшла кров.

Далі...