Останні туристичні новини

ХІІ "Ралі Галіція" пройдуть на Дрогобиччині

 

23 вересня, голова Дрогобицької райдержадміністрації Максим Лісогор провів нараду з питань проходження на Дрогобиччині ХІІ "Ралі Галіція". У нараді взяли участь директор змагань Сергій Єженков (м.Львів), сільські голови територій, де проводитиметься ралі.

Далі...

Манхеттенський фестиваль короткометражних фільмів

 

24 вересня у Львові пройде щорічний Манхеттенський кінофестиваль. Кожного року в останній тиждень вересня в майже всіх куточках світу проходить вище названий фестиваль короткометражного кіно. В Україні даний фестиваль починає свою історію з 2007 року. Це означає, що з 2007-го року українські глядачі можуть впливати на результати цього найбільшого інтерактивного кінофестивалю.

Далі...

На театральні ночі запрошує Львів: Програма

 

25 - 27 вересня дворик та галерея-підвал Музею Ідей на вул. Валова, 18а запрошують львів'ян на простір для альтернативних та аматорських театральних експериментів під назвою "Ніч Театру". Протягом трьох вечорів львів’яни матимуть змогу переглянути вистави театрів зі Львова, Дрогобича, Калуша та Харкова.

Далі...

Барбекю-фест "Пузатий їжак" пройде в інституті туризму

 

25 вересня о 11:00 год. в Інституті туризму Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (вул. Галицька 201 Б) відбудеться барбекю-фест під назвою "Пузатий їжак".

Далі...

"УРБАНАН фест" відбудеться у Черкасах

 

Черкаський арт-простір УРБАНАН запрошує на свій фестиваль, який відбудеться 10 жовтня о 17 годині у Черкаському художньому музеї, інформують організатори заходу на сторінці в соцмережі.

Далі...

У Львові пройдуть Дні європейської спадщини

 

European heritage days, або Дні європейської спадщини, проходять кожного вересня по всій Європі. Це день, коли маловідомі закриті споруди відкривають свої двері для відвідувачів, щоби розповісти таємниці, приховані за їхніми фасадами. Офіційно започаткована Радою Європи у 1991 році, ця традиція покликана привернути увагу до культурної спадщини та її ролі у розвитку сучасного суспільства.

Далі...