Останні туристичні новини

Київ: Фестиваль технологій і винахідливості Maker Faire

 

Другий фестиваль винахідників Kyiv Mini Maker Faire запрошує до участі "мейкерів" всіх напрямів і рівнів — від новачків до справжніх майстрів. Подія відбудеться 14 листопада на ВНДХ. Дедлайн подачі заявок для демонстрації винаходів — 14 жовтня.

Далі...

Фестиваль комедії "Золоті оплески Буковини" у Чернівцях

 

Фестиваль комедії "Золоті оплески Буковини" відновлює свою роботу і цьогоріч готовий розважати чернівчан і гостей міста веселими виставами. Як повідомив сьогодні, 24 вересня, на прес-конференції директор муздрамтеатру імені Ольги Кобилянської Юрій Марчак, проходитиме фестиваль з 23 жовтня по 2 листопада.

Далі...

Фестиваль скульптур із побутових відходів 2015

 

В австралійському Квінсленді влаштували фестиваль скульптур із побутових відходів. На міському пляжі Куррумбін митці з Нової Зеландії, Німеччини, Великобританії та різних куточків Австралії перетворили звичайний непотріб - дроти, нитки, залишки пластику, шматки заліза, дерева та скла - на справжні витвори мистецтва.

Далі...

В Україні пройде фестиваль "100 фільмів за 100 хвилин 2015"

 

Прем’єра щорічного Всеукраїнського фестивалю екстремально короткого кіно "100 фільмів за 100 хвилин 2015" в Києві відбудеться 8 - 11 жовтня в кінотеатрі "Кінопанорама", після чого глядачі близько двадцяти українських міст також зможуть долучитися до події. 100 фільмів за 100 хвилин — це фестиваль однохвилинного кіно (не плутати з роликами, кліпами чи рекламою).

Далі...

Фестиваль ретро-автомобілів у Тернополі

 

25-27 вересня вперше в Тернополі пройде міжнародний фестиваль ретро-автомобілів та автопробіг замками Тернопілля "Золота підкова" (Збараж-Вишнівець-Кременець), що пройде за підтримки торгово-відпочинкового центру "Атріум" і ретро-клубу "Ретрокортеж". В рамках фестивалю відбудеться доброчинна акція на допомогу дітям Тернопільських інтернатів та дитячих будинків.

Далі...

Франція стала лідером гірськолижного туризму

 

Франція повернула собі престижний титул найпопулярнішої у світі країни для гірськолижного туризму, незважаючи на 2,7-відсоткове падіння кількості відвідувачів гірськолижних курортів. Такі дані опублікувала у вівторок Асоціація гірськолижних курортів Франції/Domaines skiables de France (DSF). Пальму першості в секторі зимового туризму Франція завоювала вже вчетверте, змусивши потіснитися традиційного лідера – Сполучені Штати.

Далі...