Останні туристичні новини

Всеукраїнські змагання з пішого туризму проведуть пластуни

 

25 - 27 вересня відбудеться традиційний пластовий змаг з мандрівництва "Осінній Рейд". Пластуни й пластунки з усієї України мандруватимуть два дні по теренах Львівщини. Стартують змагання у суботу, о 8.00 з міста Жовква Львівської області. Змагання передбачають не лише вміння швидко та витривало долати відстані й орієнтуватись за картою – "Осінній Рейд" несе також і краєзнавчий, патріотичний мотив.

Далі...

Форум винного туризму відбудеться у Грузії

 

В рамках асамблеї Грузія завоювала на другий термін членство комітету сателітних розрахунків статистики та туризму. Грузія також була обрана приймаючою країною наступної зустрічі вищеназваного комітету. Це перший випадок, коли засідання цього комітету проводиться за межами штаб-квартири Всесвітньої організації туризму.

Далі...

Дні австрійської культури пройдуть у Дрогобичі

 

У неділю, 27 вересня, у Дрогобичі вчетверте відкриються Дні австрійської культури, які триватимуть до 3 жовтня. Їх організовує австрійська бібліотека. У рамках цього науково-культурного форуму відбудуться презентація австрійської федеральної землі "Знайомство з Тіролем", науково-культурний колоквіум на тему: "Регіони транзиту: історія, культура і туризм Тіролю та Карпат", виступ тірольського дуету, літературні зустрічі та читання за участю відомих австрійських авторів та українських публіцистів і перекладачів.

Далі...

Ужгород: закриття фестивалю органної музики

 

Яскравим завершенням VIІ Міжнародного молодіжного Фестивалю органної музики імені Н.Висіч обіцяє стати програма "Музика Антоніо Вівальді", яку для меломанів готує солістка Закарпатської обласної філармонії, лауреат міжнародних конкурсів Олеся Гайдук (орган) у супроводі камерного оркестру Закарпатської обласної філармонії (керівник – заслужений артист України Владислав Юрош). У

Далі...

Літературний фестиваль відбудеться в Одесі

 

В Одесі з 1 по 4 жовтня відбудеться нетривіальна і важлива для інтелектуального товариства подія — 1-й Міжнародний літературний фестиваль в Одесі (МЛО). Автори з 14 країн світу будуть читати свої твори і дискутувати. Вхід для слухачів безкоштовний. Мета фестивалю – підкреслити культурний вплив Одеси, полікультурність цього міста та сприяти зміцненню зв’язків між Одесою та іншими культурними метрополіями Європи і світу.

Далі...

Фестиваль сучасної музики "Контрасти" пройде у Львові

 

39 музичних подій протягом 11 днів – таким насиченим буде XXI Міжнародний фестиваль сучасної музики Контрасти, який стартує у Львові 1 жовтня. Ключовою ідеєю цьогорічних Контрастів є запропонувати слухачам таку програму фестивальних подій, яка б якнайширше змогла висвітлити великий спектр напрямків та розгалужень музичного мистецтва нашого сьогодення.

Далі...