Останні туристичні новини

“Прочитай і відпусти” - буккросинг вже в Ужгороді

 

“Прочитай і відпусти” - в Ужгороді з’явилося місце, де можна позичити почитати книжку або залишити свою. Незвична споруда для любителів художнього слова з’явилася поряд з обласною універсальною науковою бібліотекою ім. Ф. Потушняка в Ужгороді.

Далі...

Міжнародний економічний форум стартує у Львові

 

У Львові 8-9 жовтня відбудеться V Міжнародний економічний форум, який цього року пройде під гаслом "Україна сьогодні: інвестиції, бізнес, відповідальність". Про це сьогодні, 29 вересня, на прес-конференції заявив директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської облдержадміністрації Василь Лозинський.

Далі...

Музей гуцульської магії відкрили на Прикарпатті

 

Цього літа Музей гуцульської магії став найпопулярнішим закладом серед туристів, які приїжджають на Верховинщину. Щодня заклад відвідують сотні гостей. Тут представлено речі, якими користувалися маги-мольфари. Екскурсовод розповідає туристам про легендарного мольфара Нечая, котрий помер у липні 2011 року, а прославився тим, що чи не першим продемонстрував своє уміння на публіці під час першого фестивалю "Червона рута", утримувати ясну сонячну погоду за допомогою магічних ритуалів.

Далі...

Львівщина: літературний фестиваль "Галицька осінь"

 

У вівторок, 29 вересня, у Палаці Потоцьких урочисто відкриють I Міжнародний літературний фестиваль "Галицька осінь". "Учасники фестивалю – відомі поети з Республіки Польща і України, - розповіла Мирослава Туркало, застпник директора депрартаменту з питань культури ЛОДА - Формат фестивалю передбачає безпосереднє спілкування молоді із письменниками.

Далі...