Останні туристичні новини

Лише в одному напрямку можлива подорож у часі

 

Британський фізик Брайан Кокс стверджує, що люди можуть подорожувати в часі, але тільки в майбутнє, без можливості повернутися назад. “Чи можемо ми створити машину часу?” – заявив професор з Манчестерського університету під час своєї промови на Британському науковому фестивалі. “Відповідь: так. Ми можемо переміститися в майбутнє, у нас повна свобода в переміщенні в майбутнє”.

Далі...

Регіональний експрес до Львова запустили у Чернівцях

 

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк і міністр інфраструктури Андрій Пивоварський у суботу взяли участь у запуску нового регіонального експреса Чернівці – Львів – Чернівці. "Комфорт, нова якість і швидкість – це те, що ми робимо у сфері транспорту", - сказав глава уряду під час запуску експреса, повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів.

Далі...

Найбільший підвісний міст зі скла побудували в Китаї

 

У Китаї над прірвою у понад 180 м збудували найбільший у світі підвісний міст зі скла. Як пише The Verge, міст під назвою Haohan Qiao ("Міст для сміливців") відкрили у національному парку Шініюжай, що в китайській провінції Хунань. Конструкція сягає 300 м у довжину й розташована над прірвою у понад 180 м.

Далі...