Останні туристичні новини

Фестиваль мистецтва Cow Art Fst у Хмельницьку

 

23 - 24 жовтня 2015 у місті Хмельницький вдруге відбудеться фестиваль сучасного українського мистецтва Cow Art Fst від творчого об'єднання "Бодрая Корова". Цьогорічна програма, що включає кілька напрямків, зосереджена на презентації сучасного українського андеграунду.

Далі...

"Фестиваль смаку" пройде у Вінниці 13 жовтня

 

"Фестиваль смаку" відбудеться 13 жовтня у ДНЗ "ЦПТО торгівлі та харчових технологій". Серед запрошених гостей:  представники департаменту агропромислового розвитку м. Вінниці та м. Житомир; представники національних меншин із презентацією традиційних страв; виробники традиційних продуктів та страв; представники готельно-ресторанного бізнесу.

Далі...

Дні чеського кіно відбудуться у Львові 13 - 15 жовтня

 

Генеральне консульство Чеської республіки у Львові та Кіноклуб Олега Яськіва запрошують на фестиваль чеського кіно. Покази відбуватимуться три дні поспіль з 18:30 у кав'ярні "Штука". Повідомили організатори.

Далі...

Іспанська кухня: що варто спробувати

 

Національна іспанська кухня дуже проста. Основу її становить солодкий перець, часник, оливкова олія і зелень. Цікаво, що традиційні кухонні переваги склалися завдяки злиттю в ході історичного прогресу різних маленьких кухонних шедеврів з усіх провінцій. На території Іспанії проживали римляни, а також маври. Їх звичаї і традиції внесли і свою значну лепту у становленні гастрономічних уподобань.

Далі...

Коротко про Помпеї: історія та сучасність

 

Одне з найбільш відвідуваних туристичних місць Італії, Помпеї - знамените римське місто, яке було поховане під декількома футами вулканічного попелу після виверження вулкана Везувій. Місто розташоване недалеко від сучасного міста Неаполь. Завойоване римлянами в 80 році до нашої ери, Помпеї стали важливими торговельними воротами для товарів, які прибули по морю.

Далі...

Традиції інших країн - що варто знати

 

Варто приділити увагу вивченню традицій і культури країни перед туристичною поїздкою - хоча б прочитати путівник. Але найчастіше варто знати, що саме не можна робити в тій чи іншій країні, щоб не розгнівати місцевих правителів, жителів або навіть богів.

Далі...

Париж очима парижан: куди піти

 

Париж - місто, в якому не варто винаходити велосипед і витрачати час на пошук нікому невідомих і надзвичайно цікавих місць. Тут вже давно все відкрито і включено в програму численних міських екскурсій. Є навіть особливий проект - "Париж очима парижан". Абсолютно безкоштовно студенти місцевих ВНЗ знайомлять гостей столиці з її пам'ятками.

Далі...