Останні туристичні новини

Фестиваль винахідників Maker Faire пройде у Києві

 

14 листопада в Києві відбудеться Maker Faire — фестиваль технологій, винахідливості та креативності. Всі винахідники — від новачків до майстрів — можуть представити праці широкої тематики: від робототехніки до фермерства та ремесел. Фестиваль винахідників Kyiv Mini Maker Faire є частиною міжнародного проекту Maker Faire, який формує простір для спілкування "мейкерів" — новаторів і винахідників, що створюють щось своїми руками.

Далі...

"100 фільмів за 100 хвилин" стартує у Чернівцях

 

"100 фільмів за 100 хвилин": у Чернівцях 22 жовтня стартує Фестиваль екстремально короткого кіно. Щорічний Всеукраїнський фестиваль екстремально короткого кіно "100 фільмів за 100 хвилин" вже вчетверте пройде в Україні. Фестиваль у Чернівцях стартує з 22 жовтня в Кінопалаці “Чернівці” разом з іншими двадцятьма українськими містами.

Далі...

У Києві пройде Фестиваль "Sikorsky Challenge 2015"

 

З 13 по 16 жовтня в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут" пройде IV Фестиваль інноваційних проектів "Sikorsky Challenge 2015". Про це повідомили у прес-службі НТУУ "КПІ". У рамках фестивалю проводитимуться Конкурс інноваційних проектів "Sikorsky Challenge 2015".

Далі...

Ужгород: Мандрівний фестиваль Docudays UА

 

Мандрівний фестиваль Docudays UА є традиційним продовженням Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UА. Кілька років поспіль фестиваль приїжджає до Ужгорода з новими фільмами. на цей раз старт переглядів - 16 жовтня.

Далі...

Міжнародний день білої тростини відзначать у Львові

 

Завтра, 15 жовтня, у Львові відбудуться заходи приурочені до святкування Міжнародного дня білої тростини. З нагоди свята проведуть акцію, де гості та мешканці міста зможуть відчути себе на місці людей з вадами зору, також запланований концерт, – повідомляє прес-служба ЛМР. До Дня білої тростини Українське Товариство сліпих у Львові організовує концерт в приміщенні будинку культури Львівського УВО УТОС, що на вулиці Замарстинівська, 130.

Далі...