Останні туристичні новини

День Габора Бетлена святкуватиме Хуст

 

18 жовтня відбудуться урочистості з нагоди святкування Дня Габора Бетлена. Pro Cultura Subcarpathica та ТУКЗ – КМКС Хустського району, а також представники реформатської та римо-католицької церков запрошують на всіх бажаючих на святкування Дня Габора Бетлена.

Далі...

Соціальний арт-пленер "GREEN LIFE" пройде у Шаяні

 

У Шаяні на Хустщині проходить соціальний арт-пленер за участі відомих українських художників "GREEN LIFE". З 14 до 23 жовтня у містечку Шаян проходитиме соціальний арт-пленер "GREEN LIFE". Його головна ідея - крізь призму сучасного українського мистецтва, об’єднавши три покоління митців, показати важливість створення нових екологічних та енергозберігаючих проектів

Далі...

Національне Свято Шоколаду відбудеться у Львові

 

Незабаром, 16 - 18 жовтня, у Львівському палаці мистецтв відбудеться найсолодше свято країни – Національне Свято Шоколаду. Протягом трьох днів Свята найкращі виробники шоколаду України представлять найсмачнішу свою продукцію. Крім того, кожен гість матиме змогу спробувати оригінальні шоколадні напої, придбати "шоколадні" сувеніри та взяти участь у різноманітних майстер-класах від кращих шоколатьє.

Далі...