Останні туристичні новини

XV фестиваль "Jazz Bez" відбудеться в Україні

 

З 3 по 6 та 12 грудня 2015 року XV міжнародний джазовий фестиваль "Jazz Bez" святкуватиме свій ювілей. Цього року вільна інтелектуальна музика наповнить чотирнадцять культурних центрів України та Польщі. Потужні звуки "Джазбезу" лунатимуть у Львові, Тернополі, Луцьку, Рівному, Івано-Франківську, Харкові, Києві та Одесі, а також в польських Новіцах, Любліні, Перемишлі, Вроцлаві, Білостоку та Варшаві.

Далі...

Блюз фестиваль "Willie Dixon-100" пройде у Києві

 

Міжнародний блюз фестиваль "Willie Dixon-100" відбудеться 18 жовтня в Домі освіти на науки "Майстер Клас". Подія присвячена сторіччю з дня народження знаменитого блюзмена Віллі Діксона. Пісні легендарного музиканта виконає гурт Kiev All Stars за участю американського відомого блюзмена Кіта Данна.

Далі...

Таїланд: Найбільш кривавий вегетаріанський фестиваль

 

Учасники фестивалю колять себе ножами і шаблями, щоб отримати милість богів. У Таїланді на острові Пхукет стартував найдивніший і кривавий Вегетаріанський Фестиваль, який щороку проводять члени місцевої китайської громади.

Далі...

Програму Фестивалю оголосив КМКФ "Молодість"

 

45-й Київський міжнародний кінофестиваль "Молодість" пройде з 24 жовтня по 1 листопада. Київський міжнародний кінофестиваль (КМКФ) "Молодість" оголосив фільми-учасники традиційної програми Фестиваль Фестивалів". До неї увійшли цьогорічні стрічки-призери головних фестивальних гравців світу, зокрема Канн, Берліна, Локарно, Карлових Вар.

Далі...

Фестиваль польської культури стартував у Вінниці

 

Фестиваль польської культури стартував у Вінниці сьогодні, 17 жовтня. Захід відбувається у Вінницькій обласній філармонії. Організатором фестивалю є польські організації. Цьогоріч захід присвячений 20-річчю створення Вінницької культурно-просвітницької спілки поляків, на чолі із Аллою Ратинською.

Далі...

Фестиваль "Французька осінь" відбудеться у Києві

 

17 - 18 жовтня на Співочому полі пройде масштабний фестиваль французької культури "French Autumn". Фестиваль відбудеться в рамках виставки квітів "Пори року в хризантемах". Він включатиме різні майстер-класи, виступ запалювальних музичних колективів, перегляд французького кіно і багато іншого, повідомляють організатори.

Далі...

Чернівці: архітектурний фестиваль "PROSTONEBA"

 

У столиці Буковини стартує фестиваль"PROSTONEBA", який був започаткований у Львові. У Чернівцях він триватиме два дні - 17-18 жовтня. Відкриття фесту - сьогодні о 12.00, усі події відбуватимуться в сесійній залі та дворику Ратуші (Центральна площа).

Далі...

Фестиваль "Кермеш на Покрову" пройде у Львові

 

Львів’ян запрошують на фестиваль духовної пісні до Покровського храму УАПЦ. Завтра, 18 жовтня, при парафії Покрови Пресвятої Богородиці УАПЦ (вул. Щирецька, 36) відбудеться ІІ Фестиваль духовної і лемківської пісні "Кермеш на Покрову". Розпочнуть захід о 14.30 із молитви за спочилих жертв репатріації, акції "Вісла" і замучених у таборах українців Закерзоння.

Далі...