Останні туристичні новини

15-й фестиваль "Нове британське кіно": програма

 

26 листопада у Києві стартує фестиваль "Нове британське кіно". Цього року шоукейс найкращих британських кіноробіт відбувається у 15-й раз. На глядачів чекають 5 повнометражних стрічок та добірка короткометражок, номінованих на премію Британської кіноакадемії BAFTA. Фестиваль відкривається фільмом Сари Гаврон "Суфражистка".

Далі...

Івано-Франківськ: "Satori Fest" японської культури

 

У Прикарпатському національному університеті відбувся фестиваль японської культури із символічною назвою "Satori Fest". Назва перекладається з японської як "просвітлення". Організаторами заходу стали студенти, аспіранти та випускники університету.

Далі...

У Вінниці пройде мистецький фестиваль "Artgnosis"

 

З 13 по 15 листопада у Вінниці відбудеться мистецький фестиваль "Artgnosis: New Stage". У Вінницю завітають українські поети, прозаїки, музиканти. Серед відомих: Сергій Жадан, Юрко Іздрик, Іван Байдак, гурти "Pianoboy" та "Zapaska", львівські театри "Намір" та "Другий склад". Та менш відомі, але талановиті люди.

Далі...

Фестиваль "День України" відбудеться у Йокогама

 

15 листопада у японському місті Йокогама відбудеться другий український фестиваль "День України". Про це повідомляє спільнота українців у Японії "Краяни" у Фейсбуці.

Далі...

Фестиваль нової музики проведуть у Києві

 

Фестиваль нової музики Kyiv Contemporary Music Days стартує 11 грудня в Києві і пройде на різних майданчиках столиці та Львова. У програмі фестивалю – твори видатних композиторів ХХ - ХХI ст., які київські слухачі почують вперше. Серед них: Марк-Анре Дальбаві, Трістан Мюрай, Франко Донатоні, Тору Такемітсу та Джачінто Шелсі.

Далі...

Ужгород: Фестиваль тренінгів "Створи себе сам"

 

Це фестиваль майстер-класів та тренінгів для саморозвитку здорового та свідомого способу життя. Фестиваль буде корисним для працівників соціально-спрямованих професій: психологів, медиків, соціальних працівників, соціальних педагогів, магістрантів та студентів суспільних спеціальностей, працівників системи освіти та охорони здоров’я.

Далі...

Фестиваль свічок у Львові розпочинається з 3D-мапінгу

 

У п’ятницю, 13 листопада, на площі Музейній (біля Домініканського собору) стартує триденний Фестиваль Свічок. Розпочнуть дійство о 18.00 із проекції спеціально створеного 3D мапінгу на фасад Львівської Свічкової мануфактури, що на площі Музейній, 1. Вхід вільний.

Далі...

Нормандія: Фестиваль ковальства підкорив українець

 

У жовтні у Нормандії (Франція) відбувся фестиваль ковальської майстерності "Les Fevres – 2015". На три дні у Нормандії зібралися 40 найкращих ковалів із Франції, Аргентини, Іспанії, України, Голландії, Бельгії та Росії. Рівненський коваль Сергій Торуля завоював Європу на цьому ковальському фестивалі.

Далі...