Останні туристичні новини

"Тиждень ізраїльського кіно" стартує 4 грудня у Вінниці

 

У Вінниці 4 грудня стартує "Тиждень ізраїльського кіно". У рамках події буде представлено шість стрічок ізраїльських режисерів, серед котрих володарі Гран-прі 44-го та 45-го міжнародного кінофіестивалю "Молодість".

Далі...

Коломия: Фестиваль імені Кос-Анатольського

З 4 до 6 грудня у Коломиї проведуть XXIX музичний фестиваль імені Анатолія Кос-Анатольського.

Далі...

ГогольFest 2016 проходитиме по вікендах

 

Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва ГОГОЛЬFEST 2016 проводитиметься у форматі вікендів у вересні наступного року. Про це в театрі "Дах" на зустрічі з арт-кураторами, чиновниками і дипломатами повідомив керівник ГОГОЛЬFEST Влад Троїцький.

Далі...

Фестиваль світла проходить в Амстердамі

 

З 28 листопада до 17 січня 2016 центр Амстердама та кільце каналів міста буквально виявляться під променями прожекторів у рамках фестивалю світла, який пройде вже вчетверте. Темою фестивалю світла стала Дружба.

Далі...

У Тернополі відбудеться 10-ий, фестиваль "JazzBez"

 

Цього тижня у Файному місті відбудеться ювілейний, 10-ий, фестиваль "JazzBez". Про три дні у світі вишуканої музики "Терену" розповів директор фестивалю у Тернополі Олег Макогін.

- Вітаємо, пане Олеже! Розкажіть, будь ласка, що нового ми побачимо на ювілейному джазовому фестивалі?

Далі...

Львів: стартує ювілейний фестиваль "Ніч у Львові"

 

Для десятого за ліком проекту організатори підготували безліч нових цікавих заходів. Про це повідомили у прес-службі ЛМР. За словами керівника відділу промоції міста ЛМР Марти Іванишин, дата проведення цьогорічного проекту була дещо змінена з організаційних причин.

Далі...

Фільми про права людини презентує Docudays UA

 

Цього року найкращі документальні фільми на тему прав людини зможуть побачити мешканці понад 200 міст і містечок України — і мешканці Ніжина також серед них. Мандрівний фестиваль Docudays UA у Чернігівській області триватиме з 1 по 13 грудня та завітає цього року не тільки до Чернігова, а й до Прилук, Ніжина та Мени.

Далі...

Фестиваль гітарної музики відкривається у Києві

 

3 грудня о 19 годині у Колонному залі імені М.В. Лисенка урочисто відкриється Міжнародний фестиваль гітарної музики "Київ-2015", передає сайт Національної філармонії України. Щорічне свято гітарної музики проводиться у Національній філармонії України з 2004 року і кожного разу збирає найкращих музикантів-гітаристів з нашої країни і зарубіжжя.

Далі...