Останні туристичні новини

Фестиваль “Різдвяні канікули” стартує у Львові

 

18 - 20 грудня з 10.00 до 18.00 у Львові у концертному залі Центру творчості дітей та юнацтва Галичини відбудеться відбірковий тур цьогорічного фестивалю "Різдвяні канікули", результатом якого стане заключний концерт 11 січня 2016 року, який транслюватиме львівське телебачення.

Далі...

Фестиваль Docudays UA відкрився у Берліні

 

Сам фестиваль проводиться з 2003 року і вже охопив 240 українських міст, проте в Німеччину приїхав вперше. Відкриття фестивалю відбулося 8 грудня, напередодні Міжнародного дня прав людини 10 грудня), показом у Посольстві України в ФРН стрічки "День шахтаря" французького режисера Гаеля Мокаэра.

Далі...

Як безкоштовно попасти на фестиваль "Файне місто"

 

Організатори музичного фестивалю "Файне місто" оголосили конкурс. Перших 5 людей, які прийдуть у костюмі риби – безкоштовно пройдуть на фестиваль. Він має бути таких розмірів, як на фото у костюмі риби.

Далі...

В Україні пройде Фестиваль "Злочин і пристрасть"

 

10 грудня у трьох містах України – Києві, Одесі та Вінниці – стартує "Фестиваль молодого кіно: Злочин і пристрасть". У рамках події буде представлено шість повнометражних картин. Добірка об’єднає на спільному майданчику скандинавське, прибалтійське, балканське, американське та європейське кіно. Організатор події КМКФ "Молодість" та Eye on Films за підтримки Європейської комісії.

Далі...