Останні туристичні новини

Дата початку космічного туризму стала відомою

 

Вже у наступному 2016 році американська компанія XCOR буде проводити випробування космічного корабля Lynx, який буде надалі використовуватись у сфері космічного туризму. Конкретна дата випробувань наразі не розголошується, але орієнтовно це станеться у другому кварталі.

Далі...

Палеонтологічний туризм планує розвивати Чілі

 

У містах Пуєрто-Монт і Пілауко Влада країни хоче розвинути в країні новий вид туризму – палеонтологічний. Найближчим часом у містечку Пуерто-Монт, з якого починається чилійська Патагонія, буде створений перший у країні палеопарк, який дозволить зрозуміти, як люди жили 14 000 років тому. А через кілька тижнів у Пілауко почнеться будівництво музею, де будуть виставлені експонати, знайдені археологами.

Далі...

Фестиваль крижаних скульптур пройшов у Познані

 

У польському місті Познань пройшов найбільший в Європі фестиваль крижаних скульптур. Переможцями конкурсу на найкращу скульптуру стали брати Баісас з Канади, які створили скульптуру ангела. Всього у фестивалі взяли участь 12 команд з усього світу.

Далі...

Олеський замок відзначить 40-річчя з дня відкриття

 

21 грудня 2015 р. виповнюється 40 років з дня відкриття для відвідувачів Олеського замку, памятки архітектури та історії XIII - XVII ст., музею-відділу Львівської національної галереї мистецтв імені Б.Г. Возницького.

Далі...