Останні туристичні новини

Київ: Вифлеємський вогонь роздаватимуть на Миколая

 

19 грудня у Києві відбудеться Хода помічників святого Миколая, під час якої волонтери соцслужб і лідери дитячих та молодіжних організацій пронесуть Вифлеємський Вогонь Миру вулицями столиці.

Далі...

"Потяг Діда Мороза" запустить "Укрзалізниця"

 

"Укрзалізниця" спеціально до дня святого Миколая, 19 грудня, запустить у Харкові, Одесі та Львові "Поїзд Діда Мороза", передає виконуючий обов'язки голови правління "Укрзалізниці" Олександра Завгороднього.

Далі...

"Класична Феєрія" заради дітей з проблемами серця

 

У неділю, 20 грудня, о 18.00 год. музиканти брати Дворніченки та Благодійний фонд "Забота" із міста Харків організовують концерт "Класична Феєрія" за участю всесвітньовідомих музикантів, який відбудеться у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької.

Далі...

День Святого Миколая в Запоріжжі: куди піти

 

Куди зводити дітей на День Святого Миколая в Запоріжжі. 19 грудня батьки можуть не переживати про дозвілля своїх дітей, адже в цей день в Запоріжжі пройде багато тематичних заходів.

Далі...

Львів: у Парку культури відкривають "Зимовий парк"

 

У суботу, 19 грудня, у Парку культури та відпочинку відкривають "Зимовий парк". Організатори запевняють, що тут можна буде знову відчути себе дитиною й побувати у справжній казці, у яку завітає Святий Миколай.

Далі...

Одеса: "Так, Святий Миколай слухає"

 

Чарівний таксофон для прямого зв'язку зі Святим Миколаєм з'явився в центрі Одеси. Напередодні та безпосередньо в День Святого Миколая всі бажаючі зможуть поговорити зі Святим Миколаєм з чарівного таксофона. Він встановлений на Думській площі.

Далі...

Новий дизайн поїздів Pendolino представив Alstom

 

Французька компанія Alstom представила новий дизайн швидкісного поїзда Pendolino. Він підготовлений для італійського з/д перевізника Nuovo Trasporto Viaggiatori (NTV), повідомляє прес-служба Alstom.

Далі...