Останні туристичні новини

Фестиваль "Ніч у замку" повернеться у Луцьк

 

Депутати Луцької міської ради вирішили повернути "Ніч у Луцькому замку". Про це стало відомо під час засідання сесії міської ради. Під час сесії депутати поцікавились, чому у місті припинили проводити "Ніч у Луцькому замку".

Далі...

Фестиваль європейського кіно “Новорічна колекція” у Києві

 

26 грудня у столичному кінотеатрі “Київ” стартує фестиваль європейського кіно. Фільми демонструватимуться мовою оригіналу з українським закадровим перекладом.

Далі...

У Мексиці проходить фестиваль Ніч редиски

 

У мексиканському місті Оахака на Різдво місцеві мешканці вирізають різноманітні фігурки з редиски. Традицію започаткували ще у 1987 році. Тоді місцеві фермери прийшли в місто продавати свою продукцію напередодні Різдва.

Далі...

Арт-фестиваль "Територія душі" відкрився у Чернігові

 

23 грудня у Чернігівському музеї сучасного мистецтва "Пласт-Арт" відбулося відкриття Всеукраїнського арт-фестивалю "Територія душі". Відкрили виставку настоятель Катерининської церкви отець Роман, перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, мистецтвознавець Дмитро Корсунь.

Далі...

Словацькі та польські колядки співатимуть в Перечині

 

На свята в Перечині співатимуть словацькі та польські колядки. Фестиваль розпочнеться у місті Перечин 9 січня о 13-й годині. 

Далі...

Закарпаття: програма святкування Різдва

 

 

Закарпаття: програма святкування Різдва

Далі...

КОЗА у Чернігові - фольклорне свято 8 - 9 січня

 

8 - 9 січня у Чернігові відбудеться вже традиційне зимове фольклорне свято "Коза". Ідея цього міні-фестивалю заснована на колядках з козою - традиційного українського святкового обряду.

Далі...