Останні туристичні новини

У Брюсселі пройде фестиваль українського кіно

 

Уперше в бельгійській столиці 23 - 24 січня відбудеться фестиваль українського кіно "Ukraine on Film: Way to Freedom". На ньому будуть представлені шість яскравих стрічок. Про це повідомив на прес-конференції в Укрінформі організатор фестивалю Ілля Дядик.

Далі...

Учасники фестивалю "Файне Місто 2016" у Тернополі: хто

 

Майже три десятки музичних гуртів, які виступлять на рок-фестивалі "Файне Місто 2016", оголосили організатори. На головній сцені гратиме відома шведська група Pain, молдовська Zdob si Zdub, Brutto, O.Torvald Onuka, Тартак та інші.

Далі...

Міжнародний фестиваль вина на Берегівщині. Програма

 

З 5 по 6 березня 2016 року на Берегівщині пройде 15-й Міжнародний фестиваль вина. Винний фестиваль традиційно пройде в центрі міста Берегово.

Далі...

Фестиваль Традиції "Дерево" пройде у Львові. Програма

 

У рамках святкування Дня Соборності України у Львові проведуть фестиваль Традиції "Дерево". Під час фестивалю можна буде відвідати низку концертів, а також майстер-класів. Про це повідомляють у прес-службі ЛМР.

Далі...

Італія: Фестиваль свинячого рулету - "поркетти"

 

В італійському містечку Сант-Антоніо Абате почалося свято святого покровителя. З цієї нагоди в комуні, розташованої неподалік від Неаполя, одночасно організовують дві події: міський ярмарок і фестиваль "поркетти", який цього року пройде в 37-й раз.

Далі...

На фестивалі в Індії українці презентують світлове шоу

 

Дніпропетровський колектив "Adelaida show" візьме участь у фестивалі Shaastra в індійському місті Ченнаї. Артисти покажуть дві програми – світлове та неонове шоу, одну з яких презентуватимуть вперше.

Далі...