Останні туристичні новини

Бердичів: Фестиваль "Музика, що єднає молодь"

 

Усередині лютого у Бердичеві відбудеться перший обласний фестиваль-конкурс вокально-інструментальної творчості учнівської молоді "Музика, що єднає молодь". Про це повідомила викладач Бердичівського педагогічного коледжу Ольга Яблонська. Власне, сам фестиваль проходитиме на базі педколеджу.

Далі...

Фестиваль палачінти відбудеться в Ужгороді

 

Традиційний, вже 7-й Фестиваль "Ужгородська ПАЛАЧІНТА" відбудеться 13 - 14 лютого 2016 року у Боздошському парку в Ужгороді. "Ужгородська ПАЛАЧІНТА" — це гастрономічний фестиваль з різноманітною культурною та розважальною програмою, що поєднує українські і закарпатські традиції та сучасні тенденції.

Далі...

Україна на літературному фестивалі у Нідерландах

 

На четвертому щорічному літературному фестивалі у Нідерландах Read My World вперше буде представлена українська програма. Згідно з концепцією, дирекція фестивалю запрошує по одному куратору із гостьової країни, який на власний розсуд складає та пропонує національну програму. Від куратора очікують суб’єктивний погляд, авторський підхід.

Далі...

Виставка "Містичні фантазії Івана Фізера"

 

У Національному музеї українського народного декоративного мистецтва 29 січня 2016 року о 17 год. відбудеться презентація виставки під назвою "Містичні фантазії Івана Фізера", яка знайомить столичного  глядача з  доробком    художника-кераміста Івана Івановича Фізера (м. Черкаси). Це перша авторська виставка творів молодого художника.

Далі...