Останні туристичні новини

Розумний туризм: технології, що допоможуть туристам

 

Майбутнє настає непомітно і вносить зміни в різні сфери життя. Туризм не є винятком. Як новинки виставки CES 2016 можуть вплинути на цю індустрію. Віртуальна реальність і технології стеження за поглядом, яким на CES 2016 було приділено чимало уваги, можуть змінити життя не тільки геймерів, але і авіапасажирів.

Далі...

Фестиваль "Вечори французького кіно – 2016"

 

Цього року "Вечори французького кіно" стартують у столичному кінотеатрі "Київ" із 28 січня. Далі фестиваль відбудеться у таких містах: Вінниця, Дніпропетровськ, Житомир, Запоріжжя, Львів, Маріуполь, Одеса, Харків, Чернівці. Фільми йдуть мовою оригіналу з українськими субтитрами. Організатори фестивалю – компанія "Артхаус Трафік" та Французький Інститут в Україні.

Далі...

Фестивальний календар Кам’янця-Подільського на 2016

 

Відкрита Асоціація готельєрів і рестораторів Кам’янця-Подільського потішила туристів повним переліком фестивальних подій, що відбуватимуться у Кам’янці-Подільському вже цього року. Відтак, уже 6 - 13 лютого проходитиме спортивний фестиваль "Cross Country", 18 лютого – музичне свято бандурного мистецтва та реп-фестиваль "Черепаха".

Далі...

Китай: фабрика стане об'єктом техтуризму

 

Foxconn перетворить китайську фабрику в об'єкт технологічного туризму. Інтереси, які спонукають туристів, різноманітні, хтось хоче побачити дику природу, хтось архітектурні споруди та пам'ятники, хтось відвідати музей чи скуштувати незнайому кухню.

Далі...

У Шотландії відбувся фестиваль вогню

 

Кожен останній вівторок січня, незалежно від погоди, в Шотландії, на Шетландських островах святкують найбільший фестиваль вогню Up Helly Aa festival. Сотні сучасних вікінгів з’їжджаються на це свято.

Далі...

"Мистецький фестиваль "Ї" 2016: Презентація

 

Книгарня "Є" та ГО "Мистецький фестиваль "Ї" запрошують на презентацію "Мистецького фестивалю "Ї" 2016 у Тернополі, яка відбудеться 1 лютого. Початок – о 17.00. "Мистецький фестиваль "Ї" – триденний мистецький захід, котрий відбувається у Тернополі щовесни. Участь відомих сучасних митців слова, молодих музикантів та художників подарують Вам чудову атмосферу для роздумів та відпочинку.

Далі...

Саудівська Аравія: відмова від нафти й перехід на туризм

 

Саудівська Аравія хоче позбутися залежності від нафтової кон’юнктури та світових цін на нафту. "Ми маємо намір відійти від примітивного кількісного зростання, заснованого на експорті ресурсів, й перейти до якісного диверсифікованого зростання", – розповів голова нафтової держкомпанії Saudi Aramco Халід аль-Фаліх.

Далі...