Останні туристичні новини

Фестиваль Telemart 2016 пройде на Драгобраті

 

17 березня Заїзд бажаючих в повному обсязі скуштувати свято життя. 18 березня 9.00 - 10.00 Реєстрація учасників та роздача слонів. Отримай кухоль, він тобі знадобиться. Місце збору: бар готелю "Янтри"

Далі...

У Вiнницi прoйде фестиваль "Mithogenes 2016"

 

У Вiнницi 19 лютoгo стартує Мiжнарoдний зимoвий фестиваль "Mithogenes 2016". Презентацiя захoду вiдбудеться цьoгo дня o 18:00 у галереї "Арт-шик". Наступнoгo дня учасники пoдiї пoїдуть на Немирiвське скiфське гoрoдище, де працюватимуть над ствoренням oб'єктiв land-art та фoтoграфуватимуть їх. Результатoм прoекту стане фoтoвиставка рoбiт, яку експoнуватимуть в мiстах України та закoрдoнoм.

Далі...

Фестиваль мистецтв "Гуцул і Компанія" пройде в Ясінях

 

У травні в Ясінях пройде фестиваль мистецтв "Гуцульська родина - 2016". Організовує захід, який заплановано на 2 - 7 травня, громадська організація "Гуцул і Компанія", сприяння обіцяють Міністерство культури України.

Далі...

"Сніговий фестиваль" відкривається в Японії

 

В Японії відкривається знаменитий фестиваль скульптур зі снігу та льоду “Юкі Мацурі" ("Сніговий фестиваль"). 67-й "Сніговий фестиваль" пройде в місті Саппоро на острові Хоккайдо. Триватиме виставка снігових скульптур з 5 до 18 лютого. Організатори очікують, що цього року захід відвідають більше двох мільйонів людей.

Далі...