Останні туристичні новини

У Дрогобичі пройде фестиваль Бруно Шульца

 

У Дрогобичі на початку червня 2016 року відбудеться cьомий міжнародний фестиваль Бруно Шульца. Організаторами цієї знакової культурно-мистецької й наукової події є Полоністичний науково-інформаційний центр Дрогобицького університету, Товариство "Фестиваль Бруно Шульца" (Люблін, Польща), Львівський академічний обласний музично-драматичний театр імені Юрія Дрогобича та ГО "Творче об’єднання Альтер". Співорганізатори – Інститут книги у Кракові, Польський інститут у Києві, генеральне консульство РП у Львові.

Далі...

Фестиваль органної музики пройде у Рівному. ПРОГРАМА

 

ВІДКРИТТЯ фестивалю Олена Болюх (м.Київ), за участю заслуженої артистки України Ірини Криворученко (мецо-сопрано). У 2008 році закінчила Київську середню спеціалізовану музичну школу-інтернат ім. М.В.Лисенка (клас професора І.Рябова, С.Рябової), факультативно клас органу (клас Народного артиста України В.Кошуби).

Далі...

Харків: Фестиваль однієї вулиці на вул. Багалія

 

Заплановано, що в травні відбудеться Фестиваль однієї вулиці, присвячений постаті Дмитра Багалія. Фестиваль буде проходити на вулиці Багалія. Про це розповіла Ольга Черемська, завідувачка освітнім відділом Літературного музею, який, власне, і розташований на цій вулиці. Фестиваль однієї вулиці відбудеться в Ніч музеїв, який проходитиме з 14 по 15 травня.

Далі...

Фестиваль невдач пройде у Чернівцях

 

Відомі спікери розкажуть "як не впасти лицем у багно". 25 лютого о 16:00 у Чернівецькому центрі естетичного виховання "Юність Буковини" відбудеться перший на Західній Україні фестиваль про невдачі ПРОJOB FEST.

Далі...